Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası!

Turk-Telekom-Doyasiya-20-GB-Internet.jpg

Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet

Türk Telekom 20 GB internet kampanyası ile doyasıya internettin tadını çıkarabilirsin. Türk Telekom abonelerine özel yeni bir kampanya daha başlattı! Türk Telekom Doyasıya 20 GB internet kampanyasına katılım sağlayacak olan tüm aboneler 20 GB hediye internet kazanmış olacak.

İnternet konusunda cömert davranan Türk Telekom, büyük bir kampanya ile abonelerini sevindirdi. Türk Telekom’dan 20 GB internet kampanyası tüm aboneleri yakından ilgilendiriyor. Doyasıya kullanabileceğiniz 20 GB internet paketi hakkında detaylara ulaşmak için yazımızı okumaya devam edin.

Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Doyasıya 20 GB internet kampanyasından sadece faturalı Türk Telekom aboneleri yararlanabilecek. Faturalı hat sahipleri, ilgili tarifeye geçmeleri ile birlikte 20 GB internetin sahibi olacak. Bir ay boyunca geçerli 20 GB internet kazanmak için Türk Telekom abonesi ve faturalı hat sahibi olmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası!

Türk Telekom Doyasıya 20 GB

Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak

Türk Telekom Doyasıya 20 GB internet kampanyasına katılmak için SMS bölümünden kayıt işleminin tamamlanması gerekiyor. Cep telefonunun mesaj bölümüne girerek, DOYASIYA 20GB yazıp 5555’e SMS göndererek kampanya katılım işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Türk Telekom aboneleri 20 GB internetin yanı sıra ücretsiz konuşma hakkına da sahip olabilecek ve aynı zamanda ücretsiz SMS hakları da hesaplarına tanımlanacaktır. Bu kampanya dahilinde Türk Telekom aboneleri aşağıdaki hediyeleri kazanmış olacak.

  • 20 GB internet
  • Her yöne 200 dakika konuşma hakkı
  • Her yöne 200 SMS hakkı

Yukarıdaki pakete sahip olmak için her ay 70 TL ödemeniz gerekecek. Bu ücret karşılığında her ay hesabınıza; 20 GB internet, her yöne 200 dakika konuşma ve her yöne 200 SMS tanımlanır.

Dilerseniz bu paketi online işlemlerden de satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git