Türk Telekom Günlük Ve Haftalık İnternet Paketleri

Turk-Telekom-Haftalik-ve-Gunluk-Internet-Paket-Fiyatlari.jpg

Türk Telekom Haftalık ve Günlük İnternet Paket Fiyatları

Türk Telekom günlük internet paketleri ya da Türk Telekom haftalık internet paketleri abonelerin zor günlerinde imdadına yetişiyor. Günümüzde internet paketlerinin yoğun bir şekilde kullanılması, bazı zamanlar olduğundan daha fazla ihtiyaç duyulabiliyor. Bir ay dolmadan paketini tüketen aboneler, Türk Telekom’un ekstra internet paketlerinden kolayca yararlanabilirler. Abonelerin bu ihtiyaçlarını gidermek için hazırlanan ek internet paketleri ile Türk Telekom aboneleri; haftalık ya da günlük internet ihtiyacını çok rahat bir şekilde karşılayabilecek.

Bu yazımızda Türk Telekom haftalık internet paket fiyatları ve Türk Telekom günlük internet paket fiyatlarını liste halinde sizler için bir araya getirdik.

Türk Telekom aboneleri, internet paketlerinin yetersiz kalması durumunda ekstra internet paketi satın alabilecek. Abonelerin internetsiz kalmaması adına hazırlanan bu paketler, satın alma işleminin ardından hesaplara anında tanımlanacaktır. İster günlük internet paketi isterseniz haftalık internet paketi üzerinden siparişinizi çok kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ay sonunu getiremeyen aboneler, kolay bir şekilde bu paketlerden yararlanabilecekler.

Türk Telekom Haftalık ve Günlük İnternet Paketleri

Türk Telekom İnternet Paketleri

Türk Telekom Günlük Ve Haftalık İnternet Paket Fiyatları

Türk Telekom günlük internet paketi ile haftalık internet paketini karşılaştırdığımızda, haftalık internet paketlerinin daha avantajlı olduğunu görüyoruz.

Türk Telekom EK internet Paketleri Ve Fiyatları

TÜRK TELEKOM GÜNLÜK İNTERNET PAKETLERİ:

  • Türk Telekom 100 MB internet paketi (1,9 TL) Bu pakete sahip olmak için; GUN yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Türk Telekom 1 GB internet paketi (6 TL) Bu pakete sahip olmak için; GUN1 yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

TÜRK TELEKOM HAFTALIK İNTERNET PAKETLERİ:

  • Türk Telekom 100 MB internet paketi (5 TL) Bu pakete sahip olmak için; HAFTA yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Türk Telekom 1 GB internet paketi (13 TL) Bu pakete sahip olmak için; HAFTA1 yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Türk Telekom 10 GB internet paketi (29 TL) Bu pakete sahip olmak için; HAFTA 10 yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git