Türk Telekom Haftalık 20 GB 20 TL Kampanyası Başladı!

Turk-Telekom-Yeni-Yil-Haftalik-20-GB-20-TL-Kampanyasi-Basladi.jpg

Türk Telekom Yeni Yıl Haftalık 20 GB 20 TL Kampanyası Başladı

Türk Telekom yeni yıl haftalık 20 GB 20 TL kampanyası başladı! Türk Telekom’dan abonelerini sevindirecek güzel bir haber ile karşınızadayız. Yeni yıla yani 2021 yılına özel kampanya kapsamında tüm aboneler 20 GB internete sadece 20 TL karşılığında sahip olabilecek. Belirtilen kampanya stoklarla sınırlıdır.

Türk Telekom’dan Yeni Yıl Haftalık 20 GB 20 TL Kampanyası

Faturasız Türk Telekom abonelerini kapsayan haftalık 20 GB 20 TL kampanyası ile aboneler, 20 GB haftalık internet paketini sadece 20 TL’ ye satın alabilecekler. 2021 yılına özel hazırlanan Türk Telekom haftalık 20 GB internet paketi çok cüzi bir fiyat ile abonelerine sunulmaya başlandı. Sadece 20 TL ödeyerek haftalık 20 GB interneti doyasıya kullanabilecek. Faturasız hatta sahip olan tüm aboneler, Türk Telekom Online İşlemlerden satın alarak işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirler.

Türk Telekom haftalık 20 GB 20 TL kampanyasından yararlanmak isteyen aboneler, Türk Telekom Online İşlemler üzerinden gerekli satın alma işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirler. Faturasız hat sahipleri, ilgili uygulama üzerinden ek paket satın alma bölümünden 20 GB interneti 20 TL karşılığında satın alabilecek. Sadece Online işlemler üzerinden satışa sunulan haftalık internet paketine tüm faturasız hat sahipleri koşulsuz şartsız bu pakete sahip olabilecektir.

Sadece 20 TL ödeyerek haftalık 20 GB internetin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi sadece faturasız Türk Telekom aboneleri bu kampanyadan yararlanabilecek. Kampanya kapsamında satışa sunulan 20 GB internet sadece yurtiçi kullanımında geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında satın alınan bu internet paketi üçüncü kişilere devredilmesi mümkün olmayacak ve hat iptali yapan ya da hattınızı farklı operatöre taşıyan abonelerin kazandıkları bu haklar iptal edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git