Türk Telekom Sosyal Mini Paket – 4 TL

Türk Telekom’nın telefonda interneti Facebook ve Twitter için kullananlar için oluşturduğu Sosyal Mini paketi sizlerle paylaşacağız.

4 TL karşılığında alabileceğiniz Sosyal Mini Paket kapsamında Facebook ve Twitter’de kullanabileceğiniz 250 MB internet paketi sizlerin olur. 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 250 MB hakkı içerisinde 25 MB’lık bir bölümü de diğer küçük internet işleriniz için de kullanabilirsiniz.

“Ben çok Facebook, Twitter kullanırım, 250 MB yetmez” derseniz Sınırsız Sosyal Mini paketi tercih edebilirsiniz. 6 TL karşılığında alınan bu pakette ise Facebook ve Twitter’ı sınırsız kullanabilirsiniz.

Önemli Not: Belirtilen 250 MB internet ve sınırsız Facebook Twitter kullanımı Facebok ve Twitter içindeki uygulamaları kapsamaz. Youtube videoları, Google Maps yer işaretleri TL bakiyenizden düşecektir. Bu konuda daha fazla bilgi için alt kısımdaki paket ayrıntıları bölümünü MUTLAKA okuyunuz.

 • Türk Telekom Sosyal Mini paketini nasıl alabilirim?

250 MB olan için SOSYAL MINI,

Sınırsız için SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555’e SMS göndererek paketi alabilirsiniz.

 • Sosyal Mini paketten kalan bakiyemi nasıl sorgularım?

KALAN SINIRSIZ SOSYAL veya KALAN SOSYAL MINI yazıp yine 5555’e göndererek paketi iptal edebilirsiniz.

 • Paketi nasıl iptal ederim?

Aynı şekilde IPTAL SINIRSIZ SOSYAL veya IPTAL SOSYAL MINI yazarak 5555’e göndererek paketi iptal edebilirsiniz.

Paketin diğer ayrıntıları ise şöyle;

 • Paket abonelikleri iptal edilmediği sürece, belirtilen paket ücretleri üzerinden faturalı hatlar için her fatura döneminde; faturasız hatlar için de her 30 günde otomatik olarak yenilenecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Tüm data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurtiçi data kullanımları için geçerlidir.
 • AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Facebook ve Twitter’da yer alan ancak bunlar dışında çalışan içerikler ( Youtube videoları, google maps gibi lokasyon servisleri…vb) Facebook ve Twitter yönüne verilen kullanım hakkına dahil değildir.
 • Abonelerin Blackberry APN üzerinden, OPERA/OPERA MINI gibi proxy ile çalışan internet tarayıcıları üzerinden Facebook ve Twitter yönüne yaptıkları bağlantılar Facebook/Twitter yönüne verilen kullanım hakkına dahil değildir.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece Facebook ve Twitter tarafından yayınlanan uygulamalarda geçerlidir. Paket kullanımları, Twitter IOS ( Iphone cihazlarındaki uygulamalarda) uygulamalarında ve Facebook/Twitter’ın windows phone uygulamalarında geçerli değildir.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez.
 • Paketiniz kapsamında kalan kullanımlarınızı faturalı hatlar için INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir. Faturasız hatlar için Sosyal Mini paketi için KALAN SOSYAL MINI ; Sınırsız Sosyal Paket için ise KALAN SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL SOSYAL MINI veya IPTAL SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz otomatik yenilenecektir.

6 Replies to “Türk Telekom Sosyal Mini Paket – 4 TL”

 1. AZİKARABULUT dedi ki:

  SINIRSIZ SOSTAL 6 TL.LİK PAKETE WATSHAP DAHİLMİ

  1. azra dedi ki:

   Hyr degil ben kullandim

 2. furkan dedi ki:

  yararlı ve faydalı makale olmuş elinize sağlık

 3. Skrotbil dedi ki:

  yararlı ve faydalı makale olmuş TESEKKURLER

 4. Sümeyye Çelik dedi ki:

  Sınırsız sosyal pakete Instagram dahilmi

 5. Sümeyye Çelik dedi ki:

  İnstagramda dahilmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git