Türk Telekom İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
40 İÇERİK

Dün İstanbul’da gerçekleşen deprem sonrası Türk Telekom kullanıcıları iletişim kuramadıkları için tepkilerini dile getirmişti. Bu sabah itibariy..

Türk Telekom’un Benzersiz Paketleri, kullanıcılara GB’larını seçme hakkı tanıyor. Bu paketlerden biri olan Benzersiz 4 GB paketi de ne az ne de çok..

İnternet paketlerinden çok bol dakikalar benim için önemli diyorsanız Türk Telekom’un Şampiyon Tarifesi uygun fiyatıyla dikkatinizi çekebilir. Tarife..

Türk Telekom’un faturasız hatlara özel olarak sunduğu Mobilist 5 GB paketi, hem uygun fiyatlı hem de bol internet sunan paketlerinden biri. Faturasız ha..

Bir mobil cihazınızdan MMS göndermek veya almak için öncelikle cihazınızın bu özelliği desteklemesi gerekmektedir. Bu özellik sağlandıktan sonra do..

Türk Telekom’un karma paketlerinden birisi olan Süper Karma paket, SMS ve konuşma ihtiyacınıza karşılık veriyor. Süper Karma Paket ile 19 TL kar..

Türk Telekom’un önemli paketlerinden birisi de Kantin Paketi. Kantinlilere özel avantajlar ise şöyle; Kantin Paketlilere özel 300 dakika paketi..

Günümüzde cep telefonu kullanmayan 14 yaş üzeri insan kalmamıştır herhalde. Cep telefonunun bu kadar yaygınlaşması ile bilinmeyen numaralardan gelen ..

Türk Telekom Faturasız hat kullanıyorsanız uygun fiyattaki Kolay 2GB paketi tam size göre. Kolay 2GB paketine kaydolmuş herkes bu paketten faydalanabilirl..