Türk Telekom İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
38 İÇERİK

Bir mobil cihazınızdan MMS göndermek veya almak için öncelikle cihazınızın bu özelliği desteklemesi gerekmektedir. Bu özellik sağlandıktan sonra do..

Türk Telekom’un karma paketlerinden birisi olan Süper Karma paket, SMS ve konuşma ihtiyacınıza karşılık veriyor. Süper Karma Paket ile 19 TL kar..

Türk Telekom’un önemli paketlerinden birisi de Kantin Paketi. Kantinlilere özel avantajlar ise şöyle; Kantin Paketlilere özel 300 dakika paketi..

Günümüzde cep telefonu kullanmayan 14 yaş üzeri insan kalmamıştır herhalde. Cep telefonunun bu kadar yaygınlaşması ile bilinmeyen numaralardan gelen ..

Türk Telekom Faturasız hat kullanıyorsanız uygun fiyattaki Kolay 2GB paketi tam size göre. Kolay 2GB paketine kaydolmuş herkes bu paketten faydalanabilirl..

Paket Kullanıma Kapatılmıştır!   Bütçenize uygun, içeriği dolu paketler Türk Telekom kullanıcılarını bekliyor. Dolu 2GB Paketinin interneti, ..

Yaptım Oldu paketi dakika, sms ve interneti aynı anda kullanıcılarına sunuyor. 26 TL’ye sahip olabileceğiniz bu paket sizleri bekliyor. Her yöne 2 GB i..

1 Nisan 2016 tarihinden itibaren 4.5G teknolojisine geçiş yapacağız, peki geçiş yaptığımız da sim kartınız uyumlu olacak mı cevabını alabileceksi..

Herkese fırsat eşitliği sunma yaklaşımıyla ortaya koyduğu değer yaratan projelerine bir yenisini daha ekleyen Türk Telekom ve 16 ülkede yönettiği 19..