Türk Telekom’dan Abonelerine 10 GB İnternet Hediye!

turk-telekom.jpg

Dün İstanbul’da gerçekleşen deprem sonrası Türk Telekom kullanıcıları iletişim kuramadıkları için tepkilerini dile getirmişti. Bu sabah itibariyle bu sorunun çözüldüğü bildirilse de kullanıcılar bu olayı unutmamakla ısrarcı olunca Türk Telekom, küçük bir jest yaparak abonelerinin gönlünü almaya çalıştı. Ayda 5 GB olmak üzere iki ay boyunca 10 GB internet hediye ediyor.

Yaşanan 5.8 büyüklüğündeki depremden sonra yakınlarına ulaşmak isteyen kişiler tüm operatörlerden ulaşım sağlayamadılar. Bir süre sonra Turkcell ve Vodafone’dan iletişim kurulurken, Türk Telekom bir türlü sorunu çözemedi. Aşırı yoğunluktan dolayı hatlar çöktü ve Türk Telekom ulaşım konusunda ne yazık ki sınıfta kaldı.

Sabahın ilk saatlerinde Türk Telekom, sorunu giderdiğine dair bir açıklama yaparken, diğer yandan kullanıcılar hala eleştirilerini sürdürdü. Ayrıca sorun giderildi denmesine rağmen birçok kullanıcı hat kesintisinin devam ettiği ve hala problem yaşadıklarını ifade etti. WhatsApp sayesinde iletişim kurmaya devam eden abonelerin olduğu öğrenilince Türk Telekom da çözümü hediye internet vermek de buldu. Tüm bu olayların ardından abonelerinden özür dileyen Türk Telekom, kullanıcılarına 2 ay boyunca kullanabilecekleri 10 GB interneti hediye etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git