Türk Telekom’dan Gençler İçin Yeni Bir Oluşum: Woops

avea-woops.jpg

Ülkemizde hizmet veren 3 GSM operatöründen birisi olan Türk Telekom yeni bir oluşumla karşımıza çıkıyor. Bu oluşumun ismi Woops!

Woops nedir?

Woops Türk Telekom’nın 7-25 yaş arası gençler için sunmuş olduğu yeni bir fırsat dünyasıdır. Woops’a üye olan 7-25 yaş aralığındaki gençler Woopslulara özel kampanya, paket ve fırsatlardan yararlanabilecek.

Woops sadece faturasız hatlar için değil faturalı hatlar için de hizmet verecek. Bu oluşumla beraber konuşma, internet ve SMS paketlerine de çeşitlilik kazandıran Türk Telekom, 2.097.151 adet farklı seçimi sizlere sunuyor. Bu sayının büyüklüğü hakkında kafanız karışabilir. Kombinasyon – Permutasyon aklınıza getirirseniz anlam vereceksinizdir. 🙂

Woops’a nasıl üye olunur?

Woops’a üye olmak için WOOPS yazıp 4545’e göndermeniz yeterli. Eğer hattınız 25 yaşından büyük birinin üstüne kayıtlı ise hiç sorun değil.

T.C. Kimlik Numaranızı 4545’e SMS atarak bu şekilde de üye olabilirsiniz. Dilerseniz 500’ü arayarak da üye olabilirsiniz.

Diğer önemli soru cevaplar ise şöyle;

Woops hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı önümüzdeki günlerde duyurulacaktır.

54 Replies to “Türk Telekom’dan Gençler İçin Yeni Bir Oluşum: Woops”

 1. merve dedi ki:

  Benim woops daki internet paketim bitti ve paketin yenilenmesi icin daha bir hafta var ben paketi iptal edip tekrar alsam olur mu acaba ?

 2. rasit dedi ki:

  tc kimlik numaram baskası tarafından woops üyesi yapılmıs sımdı kendım ıcın yapmak ıstedım ama baskası tarafından kullanıldıgı ıcın yapamadım hangı numara oldugunu bılmıyorum woops üyeligni nasıl iptal ettirebilirim? kendi hattım için uygulamak istiyorum

  1. Sinan dedi ki:

   Merhabalar Raşit,

   Kötü bir durum gerçekten. Bu sorunu çözmek için bir Turkcell İletişim Merkezine gitmenizi öneririm.

 3. MÜGE dedi ki:

  Merhabalar.Ben Operatörümü aveaya iki gün önce taşıdım bu woops paketine üye olmak istedim ancak meaj gönderemiyorum.Kontörüm hiç yok.Ondan dolayı mı?

 4. vedat dedi ki:

  Arkadaslar aveada baska hatta bops yapildi simdi vodofoneye gectim paket yapicam tcmi istedi acaba vodofonede yapabilirmiyim eskisi devam ediyor ayni tc uzerinden

 5. Zehra dedi ki:

  Güzele benziyo bakalim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git