Türk Telekom’dan Yaay ve BİP İçin Ücretsiz İnternet

Turk-Telekomdan-Yaay-ve-BIP-Icin-Bedava-Internet.jpg

Türk Telekom’dan Yaay ve BİP İçin Bedava İnternet

Türk Telekom’dan Yaay ve BİP için ücretsiz internet kampanyası başladı! Son dönemlerde adından oldukça fazla söz ettiren WhatsApp uygulaması, gizlilik politikası ile gündeme bomba gibi düşmüştü.. Bu duruma tepki gösteren kullanıcılar, alternatif uygulama arayışını içerisine girdi. Bu durum karşısında kullanıcılara daha iyi bir hizmet sunmak ve kullanıcılara destek olmak isteyen Türk Telekom, Yaay ve BİP uygulamaları için çeşitli kampanyaları başlattı.

Yapılan kampanya kapsamında Türk Telekom aboneleri, bu iki uygulamayı da ücretsiz bir şekilde kullanabilecek ve aynı zamanda çeşitli kampanyalardan da faydalanmış olacaktır. İşte, Türk Telekom tarafından sunulan Yaay ve BİP için ücretsiz internet kampanyası..

Anlık mesajlaşma uygulamasının lideri WhatsApp, yeni gizlilik politika düzenlemesi ile kullanıcı kaybı yaşamaya başladı. Gizlilik politikası üzerinde yapılan değişikliği kabul etmeyen birçok kullanıcı, farklı uygulamaya geçmeye karar verdi. Bu karar ile birlikte birbirinden farklı kampanyalar ortaya çıkmış oldu.

Türk Telekom’dan Yaay ve BİP İçin Ücretsiz İnternet

Türk Telekom’dan Yaay ve BİP İçin Ücretsiz İnternet

Türk Telekom’dan Yaay ve BİP İçin Ücretsiz İnternet Kampanyası

Bu olumsuzluğun önüne geçmek için harekete geçen Türk Telekom, Yaay ve BİP uygulamaların kullanılmasına özel ücretsiz internet kampanyası başlattı. Türk Telekom abonelerine özel başlatılan kampanya kapsamında, Yaay ve BİP anlık mesajlaşma uygulamasını kullanan tüm aboneler ücretsiz internet hakkına sahip olabilecek.

Ücretsiz internet kampanyasından yararlanmak isteyen Türk Telekom aboneleri, Google Play Store ve APP Store üzerinden ilgili uygulamaları indirmeleri yeterli olacaktır. Uygulamalarını cihazlarına yükleyen aboneler anında bedava internetin sahibi olabilecektir.

İndirilen bu uygulamaları Türk Telekom aboneleri ücretsiz olarak kullanabileceği gibi bu iki uygulama üzerinden ücretsiz olarak mesajlaşabilecek ve hatta birçok kampanyadan da yararlanmış olacaktır. Kullanıcılar, herhangi bir ücret ödemeden uygulamaları ücretsiz olarak kullanabilecek ve sürpriz internet paketlerinden birini de kazanmış olacaktır. Siz de bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Yaay veya BİP uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git