• Funda

  • 553

  • 13 Kasım 2017

  • 0

  • 1

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası

Turkcell, kullanıcılarına her hafta hediyeler sunuyor. 4.5G uyumlu hazır kartı olan herkes, Turkcell hesabım uygulaması sayesinde hediyelerini görebilecek.

Diğer operatörlerde olduğu gibi Turkcell de mobil uygulaması Hesabım ile kullanıcılarına 1 hafta arayla hediyeler vermeye devam ediyor. Bazen bir hafta geçerli internet sunarken, bazı haftalarda ise alışverişlerde kullanabileceğiniz indirim çeki veriyor.

Turkcell hesabım uygulaması, size özel fırsatları görebileceğiniz bir platform olmasının dışında aynı zamanda sms, dakika ve internet harcamalarınızı da görebileceğiniz bir uygulamadır. Ayrıca TL yükleyebilir, paket satın alabilir ve tarife değişikliği de yapabilirsiniz.

Hediye kampanyanın koşulları nelerdir?

Bu fırsat sadece haftada 1 olarak kullanılabilmektedir. Eğer 4.5G abonesi değilseniz ve bu kampanyaya katıldıysanız, otomatik olarak 4.5G abonesi olursunuz. Bu kampanya 5 Ocak 2018’de sona erecektir.

Funda
Yazar: Funda #editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

540 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.