Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası

Turkcell-BIP-Kullan-Kazan-Kampanyasi.jpg

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası!

Turkcell’den yepyeni bir kampanya daha! Turkcell BİP kullan kazan kampanyası ile tüm aboneler ücretsiz internet hakkına sahip oluyor. Turkcell bedava internet kazanmak istiyorum diyorsan, kısa süreli bu kampanyadan yararlanmak için Bip uygulamasını indir ve kullanmaya başla! Turkcell BİP kullan kazan kampanyası kapsamında bedava internet sizleri bekliyor..

Ülkemizin anlık mesajlaşma uygulaması BİP, kullanıcılarına çeşitli hediyeler dağıtmaya devam ediyor ve son günlerin en gözde uygulamalarından biri olduğunu söylemeliyiz. Rakip uygulamalardan gelen tüm kullanıcılar, anında bedava internetin sahibi olabilecektir. BİP uygulamasını telefona yükle ve bedava interneti kap!

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası, sadece Turkcell kullanıcılarını ilgilendiren bir kampanyadır. Eğer, BİP uygulamasını kullanmaya başladıysanız, günlük 1 GB internetin de sahibi oldunuz demektir.

Çeşitli kampanyaların yanı sıra Turkcell günlük 1 GB internet kampanyası BİP uygulamasından sizlere hediye. BİP uygulamasını telefona yükleyip ve kullanmaya başlayan tüm aboneler, bedava interneti kazandıkları gibi kullanım yoğunluğuna göre daha fazla internetin sahibi olabilecektir.

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası

Bende bu kampanyadan yararlanmak istiyorum diyorsan, öncelikle BİP uygulamasını telefona indirmen gerekecek. Bu uygulamayı kullanabilmen için Turkcell abonesi olman yeterli olacatır. Eğer, Turkcell abonesi değilse, hemen Turkcell’e gelerek bedava internetin ve çeşitli hediyelerin sahibi olabilirsin.

BİP’den günlük 1 GB internet kazanmak isteyen aboneler, bazı şartları yerine getirmesi gerekiyor. Bu şartlar ise; kullanıcıların, 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 1000 mesaj sayısına ulaşmasıdır. Bu sayıya ulaşan tüm abonelerin hattına anında 1 GB internet yüklenecek ve yüklenen bu internet 24 saat geçerli olacaktır. Gönderileri; ister kişiye ister gruba yapabilirsiniz, bu konuda herhangi bir kısıtlama yer almıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git