Turkcell Geri Gelsin Kampanyası

turkcell.jpg

Bu kampanya kullanıma kapatılmıştır.

Turkcell bu kampanya ile geçmiş kampanyalardan farklı bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Turkcell’in Geri Gelsin Kampanyası ile gün içerisinde harcadığınız ertesi gün hediye edilir.

Gün içerisinde harcadığınız SMS, internet ve konuşma ertesi gün aynı hatta TL olarak verilir. Gün içerisinde geri gelecek olan maksimum TL miktarı 15 TL‘dir.

Kampanyanın son katılım tarihi 30 Kasım.

  • Turkcell Geri Gelsin Kampyasından nasıl faydalanabilirim?

GELGEL yazıp 2222’ye göndererek kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsin.

  • Kampanyadan kazandığım dakikaları nasıl sorgularım?

KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek veya telefonundan Çarşamba, Cuma, Pazar*123*653# yi, Salı, Perşembe, Cumartesi *123*652# ve  Pazartesi*123*654# tuşlayarak öğrenebilirsin.

  • Kampanyayı nasıl iptal edebilirim ?

IPTALGELGEL yazıp 2222‘ye göndererek kampanyayı iptal edebilirsin.​

Kampanyanın diğer ayrıntıları ise şöyle;

  • Bireysel Hazır Kart gençTarife ve Gençplus tarifelerindeysen ya da 25 yaşın altında olup diğer Hazır Kart tarifelerinden faydalanıyorsan kampanyadan yararlanabilirsin
  • Yurt içinde konuşma, mesajlaşma ve internet için tarifenin standart kullanım ücreti üzerinden yaptığın kullanımlardan hediye kazanabilirsin
  • Yapacağın TL harcamaları bir üst bareme yuvarlanarak ertesi gün hediye edilecek. Örneğin paket harici 1 SMS atıp 0,415 TL harcarsan ertesi gün 1 TL hediye kazanacaksın. Günde kazanılabileceğin maksimum fayda 15 TL’dir
  • Geri Gelsin kampanyası, Hazır Kart’lının TL’si Bitmez kampanyasıyla birlikte kullanılamaz. Geri Gelsin kampanyasına kayıt talebi alındığında, Hazır Kartlı’nın TL’si bitmez kampanyası sms ile bilgilendirme yapılarak iptal edilir.
  • Paket alımlarında kullanılan TL’ler diğer kampanyalardan kazanılan TL’ler, yurt dışına doğru yapılan arama ve mesajlaşma, tarifenin standart kullanımı olarak sayılmamaktadır. 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan arama ve mesajlaşma ücretleri, yararlanmakta olunan tarifedeki ücretlendirmeden farklı olduğu için standart kullanım olarak sayılmamaktadır.
  • Hediye TL’lerini yurt içinde her yöne konuşmak, mesajlaşmak ve internete girmek için kullanabilirsin. Dakika ve SMS için kendi tarifen, internet için ise 50 kuruş/MB üzerinden ücretlendirilirsin
  • Kampanyanın ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Turkcell, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git