Turkcell Gülümseten TL Yükle Kampanyası!

Turkcell-Gulumseten-TL-Yukle-Kampanyasi.jpg

Turkcell Gülümseten TL Yükle Kampanyası!

Turkcell Gülümseten TL yükle kampanyası ile hediye internete sahip olmak artık çok kolay! Turkcell faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanya ile bedava internetin sahibi olabilirsiniz. Turkcell Gülümseten TL yükleme kampanyası nedir? Sorusuna, bu yazımızda detaylı bir şekilde yer vereceğiz.

Turkcell, faturalı hatta sahip olan abonelerine çeşitli kampanyalar düzenlediği gibi aynı şekilde faturasız hatta sahip olan aboneleri için de birbirinden farklı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Yeni düzenlenen bu kampanya sayesinde, TL yükleyen Turkcell abonesi, anında hediye internetin sahibi olacak. Turkcell Gülümseten TL yükleme kampanyası, faturasız hat sahiplerine özel hazırlanmış bir kampanyadır. Başlatılan bu kampanya ile hattına TL yükleyen tüm aboneler, yüklediği miktar üzerinden hediye internet kazanmış olacak.

Turkcell Gülümseten TL Yükle Kampanyası Başladı

Bu kampanya kapsamında birbirinden farklı internet paketleri kullanıcılarını bekliyor. Hattına TL yüklemesi ile işe koyulan Turkcell aboneleri, Gülümseten Aylık 1 GB veya Gülümseten Günlük 1 GB hediye internet paketlerinden birine sahip olabilecek. Bu paketlerden birini kazanmak için TL yüklemesi yapmak yeterli olacağı gibi yüklediği miktara bağlı olarak günlük veya aylık paketlerden birini kazanmış olacaktır.

Bu kampanyaya katılabilmek için hatta TL yükleme işlemi gerçekleştirmek yeterlidir. Yüklenen miktara bağlı olarak anında hediye internet paketi kullanıcının hattına tanımlanacaktır.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi Günlük 1GB Bedava İnternet veya Aylık 1 GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz. Tek seferde 35 TL yükleme yapan Turkcell aboneleri; aylık 1 GB interneti kazanmış olacak. Buna ek olarak tek seferde 5 TL – 20 TL arasında TL yükleme işlemi gerçekleştiren aboneler ise; günlük 1 GB internetin sahibi olacaktır.

Turkcell internet sitesi, Turkcell mağazaları veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden yapılacak TL yükleme ile bu kampanyadan faydalanabilirsiniz

TL yüklemesini gerçekleştir ve anında ücretsiz internete sahip ol!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git