Turkcell Mobil Ödeme 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell-Mobil-Odeme-2-GB-Hediye-Internet.jpg

Turkcell Mobil Ödeme 2 GB Hediye İnternet

Turkcell mobil ödeme ile yapılan harcamaya anında 2 GB hediye internet.. Turkcell bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyenlere özel olarak hazırlanan Turkcell 2 GB hediye internet kampanyasından tüm aboneler yararlanabilecek.. Turkcell mobil ödeme yöntemi ile anında hediye internet kazanmak oldukça çok kolay! Kampanya kapsamında mobil ödemeyi kullanan tüm Turkcell aboneleri, anında 2 GB hediye internet kazanmış olacak.

Turkcell hediye internet kazanmak isteyenlere özel olarak hazırladığımız bu yazımız, tüm aboneleri yakından ilgilendiriyor.

Mobil ödeme yöntemi sayesinde anından Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell mobil ödemeyi kullanan tüm aboneler haftalık 2 GB internet kazanıyor.

Turkcell Mobil Ödeme 2 GB Hediye İnternet

Turkcell aboneleri her ay çeşitli hediyelerin sahibi oluyor. Bu aya özel hazırlanan bu kampanya kapsamında anında 2 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken mobil ödeme sistemini kullanmak ve hediye interneti kapmak. Bu kampanyadan yararlanmak için Turkcell mobil ödeme yöntemini kullanmak yeterli olacaktır.

Turkcell Mobil Ödeme 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Mobil Ödemeye Hediye İnternet

Turkcell mobil ödeme ile alışveriş işlemini gerçekleştiren tüm abonelerin hesabına anında 2 GB internet yüklenecek olup, hesaplarına tanımlanan bu internet bir hafta süreyle geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler, SMS ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Kampanya Başvurusu

Turkcell mobil ödeme ile yapılacak harcamaya özel 2 GB hediye internetten yararlanmak için harcama öncesi SMS ile başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne ONAYAC yazıp 2222’ye göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Bu kampanyadan sadece lifebox, fizy, TV+, cepte, goller veya Dergilik servislerinden herhangi birisini ücretli kullanan Turkcell aboneleri faydalanabilecek. Bu şartları yerine getiren tüm Turkcell aboneleri, yapacakları ilk mobil ödemeye özel bir hafta geçerli 2 GB hediye internet kazanmış olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git