Turkcell Pandemi Desteği İle Hediye 10 GB İnternet!

Turkcell-Hediye-10-GB-Internet.jpg

Turkcell Hediye 10 GB İnternet

Pandemi dönemi içerisinde çeşitli kampanyaların yapıldığı bu süreçte yeni kampanyalar da birbirini kovalamaya başladı. Evde kalma zorunluluğu bulunan abonelerini göz ardı etmeyen Turkcell, harika bir kampanya ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Turkcell’in yapmış olduğu bu kampanya ile evde kalan tüm aboneler, 10 GB internete ücretsiz sahip olabilecek.

Salgın dönemi içerisinde birçok insan maddi anlamda büyük zorluklar yaşamaya başladı ve bu zorluklarla birlikte evde kalma sürecinin gerekliliğinin farkında olan Turkcell, evde kal kampanyası doğrultusunda tam 10 GB internet dağıtmaya başladı. Pandemi dönemine destek olmak adına evden çıkmayacak olan tüm Turkcell aboneleri, anında 10 GB internetin sahibi olacak.

Turkcell’den Evden Çıkmayana 10 GB İnternet Hediye!

Turkcell, bu pandemi döneminde evde olan tüm aboneleri için 10 GB internet hediye kampanyasını başlatmış bulunuyor. Evde kal bedava internetin sahibi ol kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell aboneleri, evde kaldığı süre boyunca 10 GB interneti kazanma hakkına sahip olacak. Kampanya kapsamında, evde kalmak zorunda olan tüm abonelerin, doyasıya internetin tadını çıkarabilecek olması büyük bir ayrıcalık olarak karşımıza çıkıyor.

"Turkcell

Evden Çıkmayana 10 GB İnternet

İnternet üzerinde daha fazla vakit geçirmek isteyen aboneler, evde kaldığı süre boyunca dilediği gibi 10 GB interneti kullanma hakkına sahip oluyor. Sende 10 GB internetin sahibi olmak istiyorsan aşağıdaki şartları yerine getirmen yeterli olacak.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler için BİP uygulamasını indirme şartı yer alıyor. BİP uygulamasını telefonuna indiren ve kullanmaya başlayan Turkcell aboneleri, anında 10 GB internetin sahibi oluyor.

BİP uygulamasını telefonuna yükleyen aboneler sorgusuz sualsiz 10 GB interneti hak kazanmış olacaktır. Uygulama içerisinde bulunan 10 GB internet, BİP uygulaması kullanacak olan aboneleri bekliyor. Herhangi bir SMS başvurusuna gerek kalmadan bedava internetin sahibi olmak istiyorsan hemen BİP uygulamasını telefonuna indir ve kazan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git