Turkcell PUBG Mobile Kampanyası!

Dünyada olduğu kadar Türkiye’de de büyük ilgi gören PUBG Mobile, gün geçtikçe oyuncu kitlesini daha da büyütüyor. En popüler oyunlar arasında yer alan PUBG Mobile, internet ile bağlantılı olduğundan mobil veri oyun için oldukça önemli bir yere sahip. Bu aşamada Turcell devreye giriyor ve PUBG için güzel bir kampanya hazırlayarak mobil veriyi kontrol altına alıyor.

Kullanıcıların wi – fi olmadan, gittikleri her yer de rahatça PUBG oynayabilmeleri için hazırlanan bu kampanya ile mobil veri kullanılırken oyuncuların internet paketinden harcanmayacak. Turkcell’in Gaming paketleri sayesinde oyun internet kullanımını etkilemeyecek. Mobil için yayınlanan paketler ile oyuncular internetim bitecek korkusu yaşamayacak.

Gaming paketleri içinde iki farklı alternatif yer alıyor. Yani satın aldığınız paket güncel tarifenize ekleniyor. “Oyna” isimli paket ile kullanıcılar PUBG Mobile’de kullanılan 3GB internete sahip oluyorlar. “Oyna izle” paketi ile de oyuncular PUBG Mobile ve YouTube’da kullanılan toplam da 5GB interneti satın almış oluyorlar.

Wi – Fi’ye ihtiyaç duyulmadan, kullanıcıların mobil veri ile PUBG oynamaları için yayınlanan paketlerin biri 9 TL olurken, diğerinin fiyatı ise 19 TL. Bu paketleri satın almak için müşteri hizmetlerini arayabilir veya mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git