Turkcell Süper 11.000 SMS Paketi – 11 TL

Bu paket kullanıma kapatılmıştır.

Turkcell paketlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Turkcell’in en büyük sms paketlerinden biri olan Süper SMS Paketini sizlerle paylaşacağız.

Hem Turkcelllilerle hem de her yöne mesajlaşıyorsanız bu paket tam size göre olabilir.

Turkcell Hazır Kart Süper SMS Paketi kapsamında 11 TL karşılığında her yöne kullanabileceğiniz 1000 SMS ve Turkcell içi 10.000 SMS sizin olur. Eğer 1 ay içerisinde çok mesajlaşan biriyseniz bu paketi satın alabilirsiniz.

Not: Bu paket 30 Haziran 2013’e kadar geçerlidir.

 • Turkcell Süper SMS Paketini nasıl alabilirim?

SUPER SMS yazıp 2222’ye göndererek 11.000’lik SMS paketini alabilirsiniz.

 • Süper SMS Paketinden kalan bakiyemi nasıl öğrenebilirim?

Turkcell’lilerle kalan SMS ve paket bitiş tarihi bilgilerini *123*414#‘i ; Her Yöne kalan SMS ve paket biriş tarihi bilgileri için *123*416#’i tuşlayarak ücretsiz öğrenebilirsiniz. Aylık paketinizin bitmesine 3 gün kala paketinizin yenileneceğine dair bilgilendirme mesajı gönderilir.

 • Peki Süper SMS paketini nasıl iptal edebilirim?

Paketinizi iptal etmek için “IPTAL SUPER SMS” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Turkcell Süper SMS paketinin diğer ayrıntıları ise şöyle;

 • Paketteki mesajlar yurt içinde her yöne gönderilen yurt içi mesajlar için geçerli olur. Uluslararası mesajlar ve Yıldız Falı, Haber, Resim, Melodi gibi kısa mesaj servisleri için geçerli olmaz. Yurt dışında atılan mesajlar ayrıca ücretlendirilir.
 • Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve SMS’lerin zamanında ulaşmasını sağlamak adına kandil ve bayram gibi SMS trafiğinde yoğunluk yaşanan özel günlerde, kampanya koşullarında değişiklik yapılabilir.
 • Bir kez paket alındıktan sonra iptal edilmediği sürece aylık paket abonelikleri yeterli bakiyeniz olması durumunda her ay devam eder.
 • Paket yenilenirken yeterli bakiyeniz bulunmuyorsa 14 gün boyunca bakiyeniz denenir, yeterli TL’niz olursa paketiniz yenilenir.
 • Paketlerdeki kısa mesajlar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Tarife değişikliklerinde kalan mesaj bakiyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Numara değişikliği ve devirde paket mesaj bakiyesi sıfırlanır.
 • Aylık paketten aynı anda yalnızca 1 adet alınabilir.
 • Hazır Kart Süper SMS Paketi Kampanyası, ayda 11 TL’ye, Turkcell’lilerle ve Her Yöne 30 gün boyunca yurt içinde rahat rahat mesajlaşabileceğiniz bir kampanyadır.
 • Kampanyadan, Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell’liler faydalanabilir.
 • Bu kampanyaya katılan bireysel ön ödemeli abonelerimizin en yeni mobil iletişim teknolojisi olan 3G üyelikleri de ücretsiz ve otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Aboneler istedikleri zaman 3G aboneliklerini ücretsiz olarak iptal edebilecektir.
 • 31.10.2012’den önce paketi alan kişilerin, paketleri iptal edilmedikçe 10 TL’den yenilenmeye devam edecektir.
 • Paketinizi iptal etmek için “IPTAL SUPER SMS” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Yazar Hakkında

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

Benzer yazılar

11 Yorum

  1. Sinan

   Daha küçük bir SMS paketi almanızı tavsiye ediyoruz. Hem aylık hesap yenilenene kadar idare edersiniz. Turkcell’n haftalık SMS paketlerine göz atabilirsiniz.

   Yanıt
 1. burcu

  Ya benim eskiden bu paketim vardı babam iptal ettirmiş aradan 2,3 ay geçti şimdi yine yapıyorum SUPER SMS yazıp 2222 ye gönderdim pakete hala sahipsiniz başvurmanıza gerek yok diyo bu nasıl iş açıklayın.

  Yanıt
 2. abdurrahman

  msj atıktan sonra bir bilgi mj geliyor kulanım tutarı 1 adet üçret 00
  1 dk sonra tekrara bir bilgi msj geliyor msj atmama ragmen aynı bilgi msj gelince bir msj hakımdaha gidiyor böyle bir sorunlan karşılaşan varmı başka bu şekilde 3 bilemediniz 4 kez üst üste geliyor bu msj bu kadar hak gım gidiyor ?

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir