Turkcell Yıl Sonu Hediye İndirimleri Başladı!

Turkcell-Yeni-Yil-Hediye-Indirim-Kampanyasi.jpg

Turkcell Yeni Yıl Hediye İndirim Kampanyası

Yıl sonunun yaklaşmasıyla birlikte birçok firma büyük indirim ve çeşitli kampanyalar yapmaya başladı ve bu kampanyalardan biri de; Turkcell yıl sonu hediye indirimleri olarak karşımıza çıkıyor. Turkcell, her yıl sonu olduğu gibi bu yılda 2020 yılına özel büyük indirimleri abonelerine sundu. Turkcell yıl sonu hediye indirimleri, teknolojik cihazları hedef almasıyla birlikte stoklarla sınırlı bu kampanyadan yararlanmak için sayılı günler kaldığını belirtmek isteriz. İster kendinize isterseniz sevdiklerinize çeşitli hediyeler alabilir ve üstelik kolay ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Abonelerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Turkcell, teknolojik cihazlar üzerinde büyük indirimlere başladı! Yıl sonu fırsatlarını değerlendirmek istiyorsanız hemen Turkcell sayfasını ziyaret edebilir ya da Turkcell abone merkezlerine uğrayabilirsiniz.

Turkcell Yıl Sonu Hediye İndirimleri

Yılbaşının yaklaşmasıyla çeşitli ürünlerde büyük indirimler başladı. Stoklarla sınırlı olan yıl sonu indirimlerinden yararlanmak için acele edin. Satın almak istediğiniz ürünlere uygun fiyat garantisiyle sahip olabilir ve aynı zamanda taksitli ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Kampanyalı Ürün Detayları

Turkcell’in abonelerine sunmuş olduğu ürünlerin içeriği şu şekildedir:

  • Apple Watch SE GPS 40mm ürüne 2,629 TL’ye sahip olabilir ve dilerseniz 36 ay taksit seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.
  • iPhone 11 64 GB fiyatı 7,399 TL olup, 3 ay taksit ile bu ürüne sahip olabilirsiniz.
  • JBL TUNE 500BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık fiyatı: 329 TL’dir. Bu ürünü 36 ay taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz.
  • Samsung Galaxy Note10 Lite fiyatı: 4,549 TL ve 3 ay taksit imkanı..
  • HP Sprocket Fotoğraf Yazıcı fiyatı: 299 TL
  • Philips HD7462/20 Daily Collection Filtre Kahve Makinesi Fiyatı: 399 TL olarak karşımıza çıkıyor ve ürün için 36 taksit seçeneğini kullanabilirsiniz.
  • Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik Fiyatı: 255 TL ve 36 ay taksit imkanı.
  • JBL Clip 3 Bluetooth Hoparlör Fiyatı: 329 TL – 36 ay taksit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git