Turkcell İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
40 İÇERİK

Gün içinde akıllı cihazlarınız üzerinden Instagram’a çok sık giriyorsanız bu paket ilginizi çekebilir. Uygun fiyata Instagram’a bol bol girerek p..

Turkcell’in abonelerine sunduğu Rahat Fırsat 3GB tarifesi, hem faturasız gibi dilediğiniz an paket satın almanızı sağlıyor, hem de faturalı gibi öd..

Turkcell’in yeni abonelerinden biriyseniz ya da numaranızı Turkcell’e taşıdıysanız Hoş geldin 2GB paketi sizi yakından ilgilendirebilir. Tarife içe..

Günümüzde cep telefonu kullanmayan 14 yaş üzeri insan kalmamıştır herhalde. Cep telefonunun bu kadar yaygınlaşması ile bilinmeyen numaralardan gelen ..

Etkileyici reklamları ile öne çıkan Turkcell, yine bir sosyal sorumluluk reklamı ile karşımıza çıkıyor. Trafikte araç kullanmanın tehlikesini anlat..

2019 yılının ilk avantajlı paketlerinden biri olan Fırsat Paketi, Turkcell’in resmi web sitesinden veya uygulama üzerinden satın alınabiliyor. 1 – 3..

Bol internet içeren paket arayanlar, Lifecell tam size göre.. Uygulamalar için 25 GB internet sunan Lifecell, ayrıca ek olarak 5 GB internet de veriyor. Sev..

Turkcell’den kullanıcılarına büyük bir müjde var. İnterneti ikiye katlayarak hem kendi hem Türkiye’nin kazanmasını sağlayacak. 2 kat müzik, film..

Bu akşam oynanan Galatasaray ve MKE Ankaragücü maçıyla birlikte Lefter Küçükandonydis sezonu açılmış oldu. Önceki senelerde taraftarlara özel pake..