GençTurkcell Paketler İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
8 İÇERİK

25 Yaş altında ve Turkcell kullanıcısı iseniz, uygun fiyatlarla GNÇ kampanyalarına katılabilmeniz mümkün. Genç Turkcell ‘li olabilme şartları..

Paket Kullanıma Kapatılmıştır!     AşkMeşk paketi, sevenlerin yüzünü güldürecek. Seçeceğiniz hazır kartlı bir numarayla avantajlı bir..

Turkcell, gençlere özel kampanyalarıyla yüzleri güldürmeye devam ediyor. Dakikası, interneti ve sms’i bol paketler sizleri bekliyor. GNÇ Full 2 GB Pak..

Paket Kullanıma Kapatılmıştır!   Turkcell’in yıllardır sunduğu Nar paketlerinin gençler için, GençTurkcell için olanı da var. Genç Nar ..

Bu paket kullanıma kapatılmıştır. Turkcell’in GençTurkcell paketleri kapsamında sunduğu paketlerden birisi de Gece Bizim paketi. Gece Bizim paketi..

Paket Kullanıma Kapatılmıştır!   GençTurkcell’in aşık çiftler için oluşturduğu bir paket bulunuyor. Her ne kadar SMS’in günümüzd..

Paket Kullanıma Kapatılmıştır!   gnctrkcll’nin kullanıcılarına sunduğunu Kaçmaz İkili paket hem internet hem de dakika haklarını sizlere..

Bu paket kullanıma kapatılmıştır. Turkcell’in gençler için hazırladığı paketlerden birisi de GençTurkcell Bana Uyan Paket. GençTurkcell Bana..