Turkcell Paketleri İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
21 İÇERİK

2019 yılının ilk avantajlı paketlerinden biri olan Fırsat Paketi, Turkcell’in resmi web sitesinden veya uygulama üzerinden satın alınabiliyor. 1 – 3..

Bol internet içeren paket arayanlar, Lifecell tam size göre.. Uygulamalar için 25 GB internet sunan Lifecell, ayrıca ek olarak 5 GB internet de veriyor. Sev..

Turkcell’den kullanıcılarına büyük bir müjde var. İnterneti ikiye katlayarak hem kendi hem Türkiye’nin kazanmasını sağlayacak. 2 kat müzik, film..

Paket Kullanıma Kapatılmıştır!     4.5G’ye hazır Turbo Bizbize 6 GB Paket ile turbo hızında 6 GB internet, Turkcell’lilerle sını..

Turkcell, Hazır Kart kullananlara 4.5G hızında kampanyalar sunuyor. Uçuran paketlerde herkesin kendi bütçesine uygun alabileceği internet, dakika ve sms&..

Paket Kullanıma Kapatılmıştır!   Herkesle doya doya konuşabilmek, aynı zamanda İnternet ve sms’iniz de olsun istiyorsanız Hepsi Bol Yıllık Abo..

Bu paket kullanıma kapatılmıştır.   Yeni nesil mesajlaşma uygulamaları (Whatsapp vs.) gelişince talebin azalmasından dolayı SMS paketlerinin de d..

Paket Kullanıma Kapatılmıştır!     GençTurkcell’in genç kullanıcılarına sunduğu paketlerden birisi de Ben Yaptım 400 Paketi. Ben Ya..

Bu paket kullanıma kapatılmıştır. Turkcell’in kullanıcılarına sunduğu paketlerden birisi de 200 dakika konuşma + Sosyal Medya paketi. Bu paketi ..