Turkcell’den Taraftarlara Özel 1 GB İnternet Hediye!

turkcell-hediye-internet.png

Bu akşam oynanan Galatasaray ve MKE Ankaragücü maçıyla birlikte Lefter Küçükandonydis sezonu açılmış oldu. Önceki senelerde taraftarlara özel paketler sunan Turkcell, bu yıl bir adım daha ileri gidiyor ve kullanıcılarına bedava internet hediye ediyor.

Turkcell, geçmiş yıllarda GS’ye sarı, kırmızı ve şampiyon isminde paketler, Trabzonspor için 61Cell hattı ve Bursaspor içinse Bursa mobile’ı sunmuştu. Yeni sezon ile beraber de bu paketlere sahip olan kullanıcılarına 1 GB internet veriyor.

Hediye internet ile ilgili Turkcell’in genel müdür yardımcısı bir açıklamada bulundu ve futbol dünyasının dijitalleştiğinden bahsetti. Bütün taraftarların desteğini statlarda olduğu kadar dijital platformlarda da hissettiğini dile getirdi. Bu nedenle Turkcell ile yaptıkları iş birliği sayesinde kulüp taraftarlarına 1 GB internet hediye ettiklerini söyledi. Hediye internetin sunulduğu takımlar içerisinde Fenerbahçe ve Beşiktaş bulunmuyor. Ancak Beşiktaş, Vodafone ile yıllardır bir anlaşma içerisindeyken Fenerbahçe ise Türk Telekom ile iş birliğine devam ediyor. Bu nedenle farklı operatörlerin avantajlarından yararlanmaları mümkün görünmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git