Turkcell’den Yeni Müşterilerine Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcellden-Yeni-Musterilerine-Hediye-Internet.jpg

Turkcell’den Yeni Müşterilerine Hediye İnternet

Turkcell’den yeni müşterilerine hediye internet kampanyası! Ülkemizin en büyük operatörlerinden olan Turkcell, yeni katılacak olan müşterilerine bedava internet kampanyasını başlattı. Turkcell, yeni müşterilerine yönelik olarak hazırlanan kampanyalara bir yenisi daha eklendi! Yapılacak olan bu yeni kampanya kapsamında Turkcell müşterisi olmak isteyen tüm aboneler, 4 ay süre ile bedava internet kazanmış olacak. Turkcell bedava internet kampanyasından yararlanmak için bazı şartları yerine getiriyor olmanız gerekir.

Operatörler tarafından yapılan çeşitli kampanyaların amacı; daha fazla abone sayısına ulaşmak ve var olan abonelerini bünyesinde tutabilmektir. Bu doğrultuda yapılan kampanyalar bazıları çok etkili olurken bazıları ise; başarısız olabiliyor. Turkcell bedava internet kazanmak isteyenlerin operatöre abone olmaları yeterli olacaktır.

Turkcell’den Yeni Müşterilerine Hediye İnternet

Yeni Turkcell aboneleri için düzenlenen bu kampanya, 4 ay geçerli hediye internet fırsatı sunuyor. Yeni abonelere özel hazırlanan bu kampanyadan yararlanacak olan kişiler 4 ay geçerli toplamda 8 GB hediye internet kazanabilecek. Otomatik olarak tanımlanan 2 GB internet, her ay abonelerin hesaplarına tanımlanacaktır.

Turkcell’den Yeni Müşterilerine Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell’den Yeni Müşterilerine Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell 8 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için yeni hat sahibi olmaları ya da numaralarını Turkcell’e taşımaları ve yapılacak başvurunun onaylanmasıyla birlikte; Turkcell abonelerinin hatlarına hediye internet otomatik olacak tanımlanmış olacaktır.

Turkcell Yeni Müşteri Kampanyası Şartları

Turkcell yeni müşteri kampanyası şartlarını doğru bir şekilde yerine getiren tüm aboneler, 4 ay geçerli 8 GB internet kazanabilecek. İlgili kampanyadan yararlanmak için “turkcell.com.tr” adresinden abonelik işlemlerini tamamlamak yeterlidir. Başvuru işleminin sorunsuz bir şekilde tamamlanması ile bedava internet paketi ilgili hatlara tanımlanacaktır. Bu yeni abonelikle birlikte, Turkcell aboneleri; ilk 4 ay geçerli her ay 2 GB olmak üzere toplamda 8 GB hediye internet kazanmış olacaklar. Her ayın belli günlerinde bu hediye internetler, abonelerin hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git