Twitter, iPhone İçin Güncellendi!

iPhone’un Twitter uygulaması güncellendi. Bu yeni güncelleme ile beraber ufak birkaç değişiklikte geldi. Kişilerin profillerinin görünümü yenilendi, anlık bildirimlerle direkt olarak etkileşmek daha kolay oldu.

Dün akşam yayınlanan güncellemede yenilenen profil tasarımı dikkat çekti. Artık kullanıcıların profillerindeki biyografi bölümü ön plana çıktı. Kişilerin profil resimleri ise tweetler kadar göz önüne serildi.

Güncellenmemiş Twitter tasarımında kişilerin biyografi bölümünü görebilmek için 2. bir sayfa bulunuyordu. Yeni Twitter’da ise biyografi bölümü kullanıcı isminizin altında yer alıyor. Aşağıda kırmızı ile gösterilen yerler göze çarpan yeniliklerden.

twitter iphone

iPhone için güncellenen bu yeni Twitter’da başka özellikler de bulunuyor. Bundan böyle artık tweet, fotoğraf yada favorileri görebilmek için üst kısımda bulunan gezinti çubuğunu kullanmanız yeterli olacak. Twitter’ın iOS 8 sürümünü kullanan kişiler ise direkt olarak etkileşim yapabilecekler. Retweet, favori yada tweet izleme eylemleri için uygulamayı açmaya gerek kalmayacak.

Bu yeni tasarımı kullanabilmek için iOS 7 ve üzeri işletim sistemini kullanmanız gerekiyor. Android’in Twitter için yeni bir güncelleme yayınlayıp yayınlamayacağı ise merak ediliyor. Çünkü Android’deki Twitter uygulamasında biyografi bölümü hala gizli tutuluyor.

Görüntülemeler
185
Konu Kategorileri:
iOS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.