Twitter, Mesaj Arama Özelliğini Yayınladı!

Instagram’dan sonra en çok kullanılan sosyal ağlardan biri olan Twitter, iOS kullanıcıları için yenilikler sunmaya devam ediyor. Gün geçtikçe mesajlar bölümünü yenileyen uygulama, Twitter Direct Messages’e farklı bir özellik eklemeye hazırlanıyor. Gelecek olan özellik sayesinde Twitter kullanıcıları, mesajlar arasından arama yapmaya başlayacak.

Bu yenilik öncelik olarak iOS kullanıcıları için yayınlandı. Bu özellik ile beraber kullanıcılar mesajlaşma deneyimini geliştirmiş olacak. Mesajlar kısmına gelecek olan arama motoru sayesinde mesajın içeriğinin yanı sıra mesaj gönderen kişinin ismi ve kullanıcı adı gibi detaylarla da arama yapılabilecek. Böylelikle kişiler istediği şeye kolaylıkla ulaşabilecek. Bu yenilik şuanda iOS için yayınlansa da Android için de yakında gelmesi bekleniyor. Ancak konuyla ilgili kesin bir açıklama bulunmuyor.

Bir süredir mesajlaşma uygulamalarının yenilikler sunması, Twitter’ın da konuyla ilgili adım atmasını sağladı. Bunun için daha ciddi çalışmalar başlatan Twitter, böyle giderse Twitter Direct Messages’i daha da farklı bir boyuta taşıyabilir.

Görüntülemeler
7
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.