Twitter, Yeni Görünüme Kavuştu!

Sosyal medya platformlarının en popülerlerinden biri olan Twitter, yeni bir görünüme kavuştu. Profil tasarım ayarlarının sıfırlandığı sosyal ağın, bu yeniliğe gitmesinin asıl nedenleri ortaya çıktı. Tüm detaylar burada…

Sık sık aldığı güncellemelerle yeni özelliklerini kullanıcılarına sunan Twitter, önceden sadece profillerinin arka planlarını değiştirmeye izin verirken, daha sonra Facebook’ta olduğu gibi kapak fotoğrafı özelliğini kullanıcılarına sunmuştu.

Dün akşam yaşanan bir sistem hatası yüzünden tüm Twitter kullanıcılarının profil tasarım ayarları sıfırlandı. Böylece bütün kullanıcıların önceden koymuş olduğu arka plan fotoğrafları silinmiş oldu.

Yaşanan bu değişikliğin geçici bir süreliğine olduğu tahmin ediliyor. Şu an için kullanıcıların tasarım ayarlarında bir yenilik yapmaması tavsiye ediliyor. Sıfırlanan bu ayarların kalıcı olması da tahminler arasına girerken, aksine büyük bir yenilik için bu sıfırlamanın yaşandığı da konuşulanlar arasında. Peki siz Twitter’ın şuan ki beyaz arka planlı sade tasarımını beğendiniz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git