• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Twitter Yenileniyor!

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter yenileniyor. Gün geçtikçe kendini daha da geliştiren Twitter, yeni özellikleri ile kullanıcılarına daha rahat bir kullanım sunuyor.

İlk olarak 8 yıl önce kurulan Twitter, üyelerini sevindirmek ve yeni kullanıcılar kazanmak için yenilikler yapmaktan kaçınmıyor. Yakın bir zamanda yayınlanacak güncelleme sayesinde, cihazlardaki bütün uygulamalar takip altına alınacak.

Tahminlere göre haftaya yayınlanacak olan güncelleme ile beraber kişilerin izin verdiği cihazdaki uygulamaları, özel bilgilere erişmeden takip etmek mümkün olacak. Bu özelliği gereksiz gören kullanıcılar olabilir ama bu yeniliklerin amacı aslında belli. Bu özellik sayesinde Twitter daha güzel ve özelleştirilmiş bir kullanım imkanı sağlayacak.

Bu özellikten sonra kişilerin verileri koruma altında olmaya devam edecek. Çünkü yalnızca kişilerin izin verdiği uygulamalar takip edilebilecek ve uygulamadaki kişisel veriler takip edilemeyecek.

Güncelleme geldikten sonra Twitter, üyelerine daha özelleştirilmiş ve kimi takip edeceğinizi ve sponsor içeren hesapları gösterecek. Ayrıca bu özellik haricinde hata onarımları yapılacak ve performansta artış gözlenecek.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

520 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.