• 1528 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Twitter’a Gece Modu Özelliği Geliyor!

Twittter, yepyeni özelliği ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Popüler sosyal medya platformu Twitter, Gece Modu özelliğini kullanıcılarına sunacak. Bu özellik Twitter’da gezinen kişilerin gözlerinin yorulmasını engellemek için yayınlanacak. Platformun teması koyu renge geçiş yapacak ve tweetler beyaz renkte olacak.

Gece Modu özelliği, ilk olarak Android N’nin en son sürümünde karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise kullanıcılarına daha verimli hizmet verebilmek adına Twitter da bu özelliği sunmaya başlayacak.

twitter gece modu

Bu yeni özellik Twitter’ın Android uygulaması için yayınlanacak. Hatta Gece Modu özelliğini Twitter üzerinde bazı kişilerin kullandığı da sızan bilgiler arasında yer alıyor.

Özellikle Twitter’ı gece saatlerde kullananlar için büyük önem taşıyan bu yeni özellik, otomatik olarak devreye girecek. Final sürümde ise bu özelliğin zamanını kullanıcılar ayarlayabilecek.

Gece Modu özelliğini yanı sıra Twitter’ın arayüzünde de değişiklikler yapılacak. Bu arayüzün Hamburger menü düzeni dediğimiz şekilde olması bekleniyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

521 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.