• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Twitter’a İki Yeni Özellik Geldi!

Twitter, iletişim özelliklerini yenilediğini kullanıcılarına duyurdu. Yayınladığı iki yeni özellik ile Twitter mesajlaşma konusunda başka bir boyuta geçiyor.

Twitter kullanıcılarına sunulan iki özellik sayesinde direkt mesajlar artık daha hızlı yanıtlanabilecek. Hoş geldiniz mesajı ile hızlı yanıt özelliği ile Twitter’daki birçok hesapla daha kolay etkileşime geçebileceksiniz.

Yeni hoş geldiniz mesajı özelliği, işletmelerin kullanıcılar ile DM sohbeti başlatmasına yardımcı olacak. Kişiler mesaj göndermeden işletmelerin hesapları kullanıcılara hoş geldiniz diyerek karşılamış olacak.

Hızlı yanıt özelliği, gelen mesajlara en mantıklı cevabı bularak işletmelere gönderiyor. Yayınlanan bu iki özelliği beraber kullandığınızda kısa sürede en düzgün şekilde iletişim kurulmuş oluyor. Yani bir kullanıcı mesaj attıktan sonra karşı taraf mesajı görmeden problemlerini çözmek için işletmeler tarafından bilgi alıp çözüme ulaşabilecek.

Twitter’ın sunduğu bu yeni iki özelliği başvuru yaparak bugünden itibaren kullanabilmek mümkün.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.