• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Twitter’a Tarayıcı Özelliği Geliyor!

Daha Facebook’a gelen tarayıcı özelliği, yakın bir zamanda Twitter’a da geliyor. En popüler ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter, gelecek olan yeni güncellemesinden sonra bu özelliğine kavuşacak.

Güncellenecek olan Twitter uygulaması, dahili tarayıcı özelliğine sahip olacak. Bu özellik daha önce Facebook için yayınlanmıştı. Tarayıcı özelliği sayesinde kullanıcılar, paylaşılmış olan bağlantıları güvenli bir şekilde açabilecekler.

Güvenli bir şekilde ziyaret edebilmenin dışında bir özellik de açılan bağlantıların daha fazla kişiselleştirilmiş bir tasarımla sunulması sağlanıyor. Bu uygulama içi tarayıcı yeniliğinin, 1-2 hafta içerisinde Twitter’a gelmesi bekleniyor.

Bu yeni özellik uygulamaya sunucu değişikliği ile birlikte gelecek. Bu nedenle APK ile bu yeniliği deneme şansı bulunmuyor. Ama basit bir yenilik gibi gözüken bu özelik, güvenlik açısından oldukça büyük önem taşıyor.

Ama şunu da hatırlatmakta fayda var; ziyaret edilen bağlantılar, Twitter tarafından izlenip özelleştirileceği için, ziyaret edilen bağlantılar konusunda dikkatli olmak gerekiyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.