Twitter’a Yeni Video Özellikleri Geldi!

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, mobil uygulamalarına yenilikler getirmeye devam ediyor. iOS ve Android için güncellenen Twitter, yeni video özelliklerini de beraberinde getirdi.

Gün geçtikçe popülerliğini arttırmaya devam eden Twitter, zamanla kullanıcı sayısında yükselmeler yaşıyor. Bir önceki güncellemesinde fotoğraf araçları ile ilgili özelliklerini yayınlayan Twitter, şimdi de video çekip, düzenleme gibi özelliklerini iOS ve Android kullanıcılarına sundu.

twitter video ozellik

Fotoğraf çekmek için girilen kısımda ufak bir hamle ile video çekebiliyorsunuz. Çektiğiniz görüntüleri artık daha rahat düzenleyebiliyor ve paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca değişmeyen kare video stili, yenilenen video özelliği sayesinde değişiyor. Artık isterseniz telefonunuzu yan çevirip yatay video da çekebileceksiniz.

Önceden sadece sınırlı sayıda kelimelerle kendimizi ifade edebildiğimiz sosyal ağ, zamanla gelişerek daha geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Son günlerde ise yayınladığı Periscope uygulaması ile başka bir boyuta geçti. Canlı yayın yapmaya yarayan uygulama, birçok kullanıcının yeni gözdesi oldu.

Yeni video özellikleri bulunan Twitter’ı, cihazınızdan güncellemeleri kontrol ederek yükleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.