Video Star – iOS Klip Çekme Programı

  • Onur
  • - 01 Temmuz 2013

Profesyonel bir kameranız olmayabilir yada bir şarkınızda olmayabilir, bunlar hiç önemli değil eskiden hangimiz ağzımızı oynatarak şarkı söylüyormuş gibi yapıp kamera karşına geçmedik o eski telefonlarımızla. iOS platformundaki Video Star programı bize bunu güzel efektler sağlayarak yapmamızı sağlıyor gelin ayrıntılara bakalım.

İlk başta programı açtığımız zaman karşımıza gelen ekran aşağıdaki gibi :

star

Ben inceleme yazısını yazmadan önce test ettiğim için ekrandaki görüntüler bana ait. İlk yüklediğinizde bunun boş haliyle karşılaşacaksınız.  Ekranın sağ üst köşesine tıkladığınız zaman program sizi şarkı seçeneklerine götürecek oradaki şarkılar sizin iPad&iPhone cihazınıza itunes üzerinden attığınız şarkılar olucak. Aşağıdaki ekranda olduğu gibi

star 2

Sizin klip çekmek istediğiniz şarkıyı seçtikten sonra en son aşamaya geliyoruz programda video kayıt zamanı. Bu programda efektler o kadar fazlaki seçmek biraz yorucu bi o kadar keyifli oluyor.  Mobilamca.com sitesinin video star efektlerinin birinin gözünden görüntüsü :

star 3

Ekranda görüğünüz bir televizyon efekti ve aşağısında diğer efektler var bunları çekim sırasında değiştirebilir ortaya keyifli şeyler çıkarabilirsiniz. Kaydettikten sonra bunu hem galerinize ekleyebilir hemde email yada youtube kanalınıza atabilirsiniz.

Ve keyif alacağınıza inandığım bu güzel program tamamen ücretsiz.

Tüm Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.