• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Vine Güncellendi – İşte Yeni Özellik!

Vine’a gelen yeni güncelleme sayesinde artık telefonunuzdaki videoları Vine’da paylaşabileceksiniz.

Vine uygulaması yayınlandığı günden bu yana yalnızca kendi platformu üzerinden çekilen videoların paylaşılmasına izin veriyordu. Onun  aksine Instagram ise telefonda kayıtlı olan videolarında paylaşımına olanak tanıyordu. Artık Vine’na da bu özellik gelerek daha fazla kişinin video paylaşmasını sağlayacak.

Bu yeniliğin dışında Vine’a bir yeni özellik daha eklendi. O da videolar üzerinde düzenlemeler yapılabilmesi. Yani telefonunuzdaki videoların istediğiniz kısımlarını silebilir veya sesi yok edebilirsiniz. Düzenleme işlemi bittikten sonra ön izleme yapıp videonun son haline bakabilirsiniz. Ama bu video düzenleme yeniliği şu an için yalnızca iOS işletim sistemleri için geçerli. Çok yakında Android içinde geleceğinin haberini verelim.

iOS için güncellenen bu yenilikte kamera özelliğinin daha iyi olduğu görülüyor. Video ön izleme tuşunun yanında bir de kamera açıları için bir tuş bulunuyor. Telefonunuzda bulunan videoları birleştirerek 6 saniyelik bir video oluşturup Vine’da paylaşabilirsiniz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.