Vine Güncellendi – İşte Yenilikler!

6 saniyelik video paylaşımlarıyla en popüler uygulamalardan biri olan Vine güncellendi. Bu yeni güncelleme ile birlikte “Vine Loop” özelliği uygulamaya eklendi.

Twitter’ın hayata geçirdiği Vine, yüzden fazla fenomenin oluşmasını sağlayan bir uygulama oldu. Birçok kullanıcı için eğlence amaçlı kullanılsa da birçoğu içinse aktif olarak kullanılan bir iş kapısı oldu. Her geçen gün gelen güncellemeleri sayesinde yenilenmeye devam ediyor.

Vine Loop Özelliği

Geçen ay gelen güncelleme ile Vine Mesaj özelliği eklenen uygulamanın tasarımında da ufak birkaç değişiklik olmuştu. Şimdi ise Vine Loop Counts özelliği eklendi. Bu özellik ile paylaşılan videoların döngü içerisinde ne kadar izlendiği belli oluyor. Vine Loops, bir nevi izlenme sayısı denilebilir. Yalnızca mobil için değil web üzerindeki izlenme sayısını da gösteriyor.

3 Nisan’dan beri bu ölçümlerin yapıldığını açıklayan Vine, 3 Nisan’dan önceki videoları “+” işaretiyle belirtiyor. Ve o tarihten sonra ne kadar izlendiğini yanına ekliyor.

Vine, Google Play, App Store ve Windows Phone mağazalarından indirilebiliyor. Ayrıca çok yakında birçok yeni özelliğinde geleceğinin haberini verelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git