• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Vine Güncellendi!

Vine güncellendi ve yeni özellikleri de beraberinde getirdi. Bundan önce geçen ay güncellenen Vine, paylaşım ve keşfetme için birçok yeni özelliğini yayınlamıştı. Yeniden güncellenen Vine’da hangi yenilikler karşımıza çıkıyor bir göz atalım…

Vine, yeni güncellemesiyle sayesinde takip ettiğiniz kişileri favorilerinize eklemenizi sağlıyor. Böylelikle paylaşılan videolara daha hızlı ulaşmış oluyorsunuz. Videoları görüntülediğimiz ana sayfada vakit kaybı yaşamadan en çok beğendiğiniz kişilerin vine’larına daha kolay ulaşırken aynı zamanda karşı tarafa giden bildirim sayesinde etkileşimin de artması sağlanabilir.

Bu gelen yeni güncelleme ile Vine kullanıcıları arasında etkileşim büyük oranda artacak. Bu favori özelliğini ekrandaki uyarı şeklinde görülen kısımdan kullanıcıları favorilerinize ekleyebileceğiniz gibi aynı zamanda kişilerin profil sayfasına girip sağ üste görülen favori butonuna dokunarak da yapabilirsiniz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.