Vine’a Çevrimdışı Video İzleme Özelliği Geldi!

En popüler video paylaşma platformlarından biri olan Vine uygulaması güncellendi. Yeni güncelleme ile birlikte uygulamaya çevrimdışı desteği geldi. Çevrimdışı desteği ile kullanıcılar daha önce yüklenilen videoları çevrimdışı görebilecekler.

7 saniyelik süre sınırıyla video paylaşıma izin veren Vine uygulaması, özellikle kişilerin yaratıcılığını konuşturduğu bir platform haline geldi. Kısa sürede insanları güldürebilenin ünlü bile olabildiği bir ortama dönüşen Vine, yeni güncellemeleri ile yenilenerek kullanıcıları sevindirmeye ve gelişmeye devam ediyor.

Bir süredir yayınlanan güncellemeleri iyileştirmeler ve ufak yeniliklerden ibaret olsa da bugün yayınlanan güncellemesiyle çevrimdışı video izleme özelliğini yayınladı. Böylece kullanıcılar internet bağlantıları olmadığı zamanlarda bile önceden izlediği videoyu yeniden izleyebilecek. Güncellemeyle gelen bir diğer yenilikte Vine’ın açılırken ki hız performansında artışlar olması.

Yeni Çevrimdışı video desteği özelliği şuan için yalnızca iOS kullanıcılarına sunuldu. Android cihazları için de çevrimdışı video özelliği çok yakında gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.