Vodafone Call+ ve Message+ Nedir?

Vodafone için son zamanlarda merak edilen uygulamalardan birisi Call+ ve Message+ servisi. Arama ve mesajlaşmada imkanları bir adım öteye götüren uygulamaların ayrıntıları ise şöyle;

Vodafone Call+ nedir?

Vodafone Call+ görüşme sırasında görüşmelerinize içerik eklemenize yardımcı olan, HD görüntülü konuşma imkanı veren, görüntülü grup sohbeti yapabileceğiniz, arama sırasında dosya ve konum paylaşımı yapabileceğiniz interaktif bir görüşme yöntemidir. Call+ hizmeti Android ve iOS işletim sistemleri için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulama marketlerinden kolayca indirebilirsiniz.

Vodafone Message+ nedir?

Vodafone Message+, Vodafone Group Services tarafından sunulan tıpkı Call+’e benzeyen interaktif mesajlaşma servisidir. Her ne kadar Whatsapp kadar popüler olmasa da karşınızdaki ile video, fotoğraf, gif paylaşımı yapabilirsiniz. Grup sohbetlerine de izin veren uygulama da tamamen ücretsiz.

Sinan
Yazar: Sinan #editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

409 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

bu yazıya 1 yorum var
Sabriyekokal 10 Mart 2019 / 15:53

Vodafone call niye yok