Vodafone Facebook – Twitter Paketi – 6TL

vodafone1.jpg

Vodafone Paketlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda ise Vodafone’un internet paketi olan Facebook – Twitter Paketini sizlerle paylaşacağız.

Vodafone’un Facebook – Twitter Paketi kapsamında sadece Facebook ve Twitter için kullanabileceğiniz 350 MB, ve diğer siteler için de kullanabileceğiniz +20 MB internet hakkı sizlerin olur. Paketin fiyatı ise sadece 6 TL.

Eğer telefonunuz akıllı telefonlardan değilse ve çok aşırı interneti kullanan biri değilseniz bu paket tam size göre olabilir.

 • Vodafone Facebook – Twitter Paketini nasıl alabilirim?

ABONE YENIFT yazıp 3636‘ya göndererek paketi alabilirsiniz.

 • Paketten kalan bakiyeyi nasıl sorgulayabilirim?

Faturasız bireysel Vodafone aboneleri  SOR YENI FT; faturalı bireysel Vodafone aboneleri  SORGU YENI FT yazıp 3636’ya ücretsiz SMS göndererek kalan bakiyeyi sorgulayabilir.

 • Peki paketi nasıl iptal edebilirim?

IPTAL YENIFT yazıp 3636’ya SMS göndererek de paketi iptal edebilirsiniz.

Vodafone Facebook – Twitter Paketinin diğer ayrıntıları ise şöyle;

 • Kampanya katılım için abonenin belirtilen data paketine ilk kez abonelik yaptırması yeterlidir.Bu kampanya kapsamında kampanya ya katılım için taahütname veya kampanya çıkışında cezai şart uygulanmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında belirtilen paketlere ilk kez abonelik yaptıran tüm bireysel/kurumsal faturalı ve faturasız aboneler ilk Ay süresince paket satış fiyatı alınmamaktadır.Faturasız hatlarda ilk 30 gün faturalı hatlarda ilk fatura kesim tarihi esas alınır.İlk Ay ücretsiz kampanyasının sonunda aboneler normal Satış fiyatı ile ücretlendirilirler.
 • Her abone 1 kez kampanyadan yararlanabilir.Kampanyada kapsamında ücret alınmayan paketin iptal edilmesi durumunda kampanya hakkı kullanılmış sayılır ve tekrar kampanyaya katılım sağlanamaz.
 • Mevcut Mobil Internet paketi olan aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir .Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.
 • Vodafone Kampanya’ya katılımın beklenenin üzerinde olması durumunda BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanlığına bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.
 • Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Aylık Facebook Twitter paketi Aylık 5 TL karşılığında 350 MB Facebook ve Twitter için ve 20 MB diğer bağlantılar için data kullanım hakkı sağlar.
 • 350 MB kullanım limitine ulaşılması durumunda dönem sonuna kadar internet erişimi kesilir. İnternet erişimini kesmek icin bağlantı hızı 1 Kbps’a düşer. Dönem sonunda kadar internet erişimine devam etmek için süreli paket (günlük CepNet) satın alınması gerekir.
 • Kampanyadan faturalı ve faturasız, bireysel Vodafone aboneleri faydalanabilir. (Hesabını Bilen Tarifesi aboneleri hariç.)
 • Mobil Facebook ve Twitter kullanımına yönelik olarak m.facebook.com ,Facebook mobil uygulama ve mobile.twitter.com sitelerine erişimde geçerli olmak üzere abonelerimizin kullanımına sunulan data paketidir.
 • Facebook ve Twitter’a ait URL’ler üzerinden çalışan profil gezme,durum bilgisi güncelleme gibi tüm aktiviteler paket kapsamında ücretsiz kullanılabilcektir.Facebook’ta yada Twitter’da yer alan,Facebook ve Twitter dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar (resim,oyun,video vb,) paket kapsamında sunulan 20 MB’tan kullanılır.20 MB tı aşan kullanımlar kullanıcının Standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
 • Aylık Facebook&Twitter paketinin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.

164 Replies to “Vodafone Facebook – Twitter Paketi – 6TL”

 1. muzaffer dedi ki:

  Aboneliginiz bulunmadigi icin bu islem gerceklestiremiyoruz diyor lutfen yardim!!!!!!

 2. adem dedi ki:

  Sms gönderdim daha hala gelmedi kacbdk’da gelit

 3. Sinirli dedi ki:

  Bende de 1gb internetim vardı.ay sonuna yetmiyordu.gitti.bu facebook twtter paketini aldm.6 TL karslgnda.o bitti.ay başında gene yükeldim.şimdi 1gb internetle Facebook ve twiter a giremiyom.neymiş.ayın 29 unu bekleycekmisim.ya kardeşim.ben zaten Facebook kullanıyorum.o acılmaynca ne yapaymm.senin inteenetini ya buna bi côzüm bulun.yada doğru turkcele bôyle bi saçmalık olamaz.al o 1 gb sizin olsun.

 4. eyüp dedi ki:

  Bir ay once facebook tvettr paketi yapmistim iptal ettim su an intetnetim olmasina ragmen facebook a giris yapamiyorm sizce neden

 5. duygu dedi ki:

  Bende cok sikayetciyim hic bisey saglanmiyo ft iptal edemiyom bu ne is ya

 6. Burak dedi ki:

  Dolandırıcı bu adı herifler, ft paketine üye değilsiniz diyor. 40 TL yüklüyorum yarım saat sonra bakiye 0 diye mesaj geliyor. 2 kere birden 6 TL çekmişler. İptal de olmuyor, ay bitsin numarayı taşıyacak. Musteri hizmetlerini arıyorum saçma sapan şeyler var, bir insanla gorusemedim. Temsilciye bağlanıyor bi türlü

 7. antivodafone dedi ki:

  Reziller 2 gün uğraştım aramadığım yer kalmadı bir facebook-twitter paketini iptal edemedim yada iptal ettirmiyorlar.

 8. Zeynep dedi ki:

  Iptal etmek istiyorum İPTAL Ft ile 3636 ya msj atiyorum ama su an gerceklestiremiyoruz diyir hep neden iptal islemimi onaylamiyor bu nasil bi uygulama

 9. Eray dedi ki:

  Arkadaslar facebooka giremiyorum aylık 6 lira facebook tiwter paketi yaptım nasıl iptal edebilirim

 10. Sareoz dedi ki:

  Arkadaslar bu ve benzeri durumlari ben ve yakinlarim defalarca yasadim numarami tasiyacagim ama bunlarin yaptiklari yanina kar mi kalsin alo 175 tuketici haklarini aradim btk.gov.tr adresine yonlendirildim bu adrese uye oldum sikayetimi bildirdim burada devlet gerekirse cezai islem baslatiyor siz de basvurun bunlarin yanina kar kalmasin derim

 11. Aykut dedi ki:

  Aynısı bendede var hattınızı degıstırın

 12. Seval dedi ki:

  Sosyal medya paketi iptal edemiyorum yardim lutfen IPTAL YENIFT 36 36 ya gonderdim olmadi ve 7000 aramamak bisey ifade etmedi 542 arayarakta sonuc alamadim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git