Vodafone Freezone Gaming Paketleri Nedir?

Vodafone-Freezone-Gaming.jpg

Vodafone Freezone Gaming

Vodafone Freezone Gaming Paketleri Nedir? Paketlerin piyasaya çıkmasıyla birlikte bu paketlerin ne işe yaradığı ve avantajları merak konusu oldu. Vodafone rakipleri karşısında sessiz kalmayarak, Freezone Gamer paketleri ile abonelerinin karşısına çıktı. Oyunculara özel olarak hazırlanan bu paketler, zengin içeriği ile adından oldukça fazla söz ettirdiğine şahit oluyoruz.

Paket satın alan kullanıcılar aynı zamanda çeşitli hediyelerin de sahibi oluyor. Hadi gelin Vodafone Freezone Gaming paketleri ne demek detaylı bir şekilde inceleyelim.

Vodafone Freezone Gamer Paketleri Nedir?

Vodafone Freezone Gamer Paketleri özellikle oyun oynamayı ve video izlemeyi seven gençlere özel olarak hazırlanmış, zengin içeriğinde bulanan çeşitli avantajlarıyla birlikte şimdiden ilgi odağı oldu diyebiliriz. Paketin isminden de anlayacağınız üzere biz buna kısaca oyuncu paketi diyebiliriz. Vodafone oyuncu paketi aynı zamandan ücretsiz olarak Discord’u kullanma fırsatı verdiği gibi PUBG Mobile için de ücretsiz oynama imkânı sunuyor.

Vodafone Freezone Gaming Paketleri Nedir

Vodafone Freezone Gaming Paketleri Nedir

Bu paketin en büyük avantajı; oyun oynama ve video izleme sırasından normal tarifenizden internet eksilmez ve bu sayede tamamen ücretsiz olarak kullanmış olursunuz. Zula oyun severlerine; Vodafone Freezone Gaming ile ücretsiz altın fırsatı..

Haftalık Ve Aylık Olmak Üzere Paket Özellikleri

Vodafone Freezone Gaming Paketlerini ister haftalık ister aylık olarak satın alabilirsiniz. Vodafone Freezone Gaming Paket fiyatları gerçekten oldukça uygun ve işte, detaylar..

Vodafone Freezone Gaming Haftalık Paket: Bu paketin haftalık ücreti 15 TL olup, PUBG Mobile’da sınırsız oynama, Youtube üzerinden sınırsız video ve Discord uygulamasından sınırsız sohbet hakkı sizleri bekliyor.

Vodafone Freezone Gaming Aylık Paket: Haftalık pakete göre çok avantajlı olan bu paketin aylık fiyatı sadece 25 TL’dir.

Vodafone Freezone Gamer Paketleri Nasıl Alınır? ve S.S.S.

  • Gamer Paketinden yararlanabilmem için gerekli şartlar nelerdir ?

Paketlerden Bireysel müşteriler faydalanabilmektedir. 25TL’lik Gamer Paket sadece 26 yaş atlı müşterilere özeldir.

Gamer paketine ; bayilerden, SMS, Vodafone Yanımda, IVR ve *3636#, çağrı merkezi kanallarından geçiş yapılabilir.

  • Gamer paketinin içeriğinde verilen internet haklarının geçerli olduğu yerler nerelerdir?

YouTube, Twitch, Discord ve PubG Mobile oyunu kullanımına yönelik olarak abonelerimize sunulan data paketidir. YouTube, Twitch, Discord ve PubG Mobile’e ait URL’ler üzerinden çalışan profil gezme, durum bilgisi güncelleme gibi tüm aktiviteler paket kapsamında ücretsiz olarak kullanılabilecektir. YouTube, Twitch, Discord ve PubG Mobile’de yer alan, YouTube, Twitch, Discord ve PubG mobile dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar (resim, video, oyun…vb.) paket kapsamında sunulan internet faydasından verilemeyecektir, kullanıcının standart data tarifesinden ücretlendirilir.

Vodafone Freezone Gamer Paketlerinden hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri faydalanabilir. Paket satın almak için https://www.vodafone.com.tr/gaming/#paketler adresinden işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git