Vodafone ile Yenile Kampanyası Başladı!

Vodafone-ile-Yenile-Kampanyasi.jpg

Vodafone ile Yenile Kampanyası

Vodafone İle Yenile Kampanyası, son günlerin en önemli adımlarından biridir. Vodafone abonelerinin kullanımına sunulan bu kampanya, birçok teknolojik cihazlara daha kolay sahip olma imkanı sunuyor. Bu kampanya sayesinde eski cihazını getiren tüm aboneler, yeni ürünlere en uygun fiyata sahip olabilecektir. Vodafone tarafından başlatılan “Eskisini Getir Yenisini Götür” kampanyası birçok kolaylığı beraberinde sunuyor..

Vodafone, tüm abonelerinin daha iyi bir cihaza veya ihtiyaçları olan cihazlara daha kolay sahip olabilmeleri için bu kampanyayı başlatmıştır. Bu kampanya kapsamında kullanmakta olduğu eski cihazını getiren kullanıcı, büyük fırsatlardan yararlanarak en uygun fiyat garantisi ile yeni cihazına sahip olabilecek.

Vodafone ile Yenile Kampanyası Yeni Cihazlara Kapı Açıyor

Vodafone İle Yenile Kampanyası, tüm aboneler için geçerli olan büyük bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Abonelere özel sunulan cihazlardan birine sahip olmak isteyen kullanıcı, eski cihazını getirerek, yepyeni cihazını indirimli fiyat üzerinden sahip olabilecek.

Sadece bununla bitmeyen kampanya aynı zamanda da büyük indirimleri beraberinde getiriyor. Eski akıllı telefonunu getir, yeni akıllı telefona 1440 TL’ ye varan büyük indirimle götür ve üstelik 24 aya varan vade seçenekleri de karşımıza çıkıyor.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler, kullanmakta olduğu cihazı en yakın Vodafone Cep Merkezine götürmesi yeterli olacaktır. Kampanya kapsamına dahil olan herhangi bir akıllı telefon ile eski telefonunu çok kolay bir şekilde değiştirebilecek.

Vodafone tarafından başlatılan bu kampanyaya dahil olan akıllı telefon listesi şu şekildedir;

  • Samsung Galaxy S6
  • Samsung Galaxy S6 Edge
  • HTC One M9
  • LG Flex 2
  • Sony Experia Z3
  • iPhone 6

Yukarıdaki cihazlardan birine sahip olmak isteyen kullanıcı, eski cihazını en yakın Vodafone Cep Merkezine getirmesi yeterli olacaktır. En uygun fiyat garantisi ile birlikte 24 ay taksit imkanı sizleri bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git