Vodafone İletişim Pass Paketi Nedir?

Son zamanlarda Vodafone ile ilgili en çok merak edilen paketlerden birisi İletişim Pass Paketi. Çevrenizdekiler ile iletişimde en çok kullanılan paketlerden birisi olan İletişim Pass paketi detaylarına bakalım;

Freezone kapsamındaki İletişim Pass paketini satın almanız durumunda Whatsapp, Facebook Messenger, Message+ uygulamalarını kullanmanız durumunda internet paketi hakkınız azalmaz. Yalnız Facebook konusunda da uyaralım, bu paket sadece Messenger uygulamasında geçerli.

Vodafone İletişim Pass Paketi, faturalılar ve faturalasızlara farklı koşullarda uygulanabiliyor;

Faturalı tarifenize ek olarak alabileceğiniz İletişim Pass Paketi 12 TL olarak ücretlendiriliyor.

Vodafone İletişim Pass Paketi faturasız hatlarda nasıl kullanılır?

Paketin faturasız hatlarda kullanımı için günlük, haftalık ve aylık olmak üzere 3 seçeneği mevcut.

DİĞER VODAFONE PASS PAKETLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Aylık İletişim Pass Paketi: 10 TL karşılığında faturasız hattınıza paketi ekleyebilirsiniz. Bunun için PASS ILETISIM yazıp 7000’e SMS göndermeniz yeterlidir. Bu paket bitince yeterli bakiyeniz varsa otomatik yenilenmektedir.

Haftalık İletişim Pass Paketi: 4 TL karşılığında faturasız hattınıza paketi ekleyebilirsiniz. Bunun için HAFTALIK ILETISIM yazıp 7000’e SMS göndermeniz yeterlidir. Bu paket hafta sonunda otomatik yenilenmemektedir.

Günlük İletişim Pass Paketi: 1 TL karşılığında faturasız hattınıza paketi ekleyebilirsiniz. Bunun için GUNLUK ILETISIM yazıp 7000’e SMS göndermeniz yeterlidir. Bu paket ise gün sonunda tekrar etmeyecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git