Vodafone Pass Kampanyaları

Vodafone’un Redlilere özel sunduğu Vodafone Pass kampanyaları, internet paketinizden yemeden sizlere uygulama kullanımı sunuyor.

Vodafone Pass nedir?

Şimdi diyelim ki 1 GB’lık internet paketiniz var. Ancak Whatsapp uygulamasını çok fazla kullanıyorsunuz veya 1 GB’lık paketiniz yetmiyor. Hemen 6 TL’ye İletişim Pass paketini alıyorsunuz, artık Whatsapp kullanımlarınız internet paketinizden yemiyor.

İletişim Pass nedir? Nasıl kullanılır?

Vodafone İletişim Pass, Whatsapp, Facebook Messenger gibi en popüler iletişim uygulamarının internet limitinizden yemeden kullanmanıza olanak sağlayan pakettir. Her ay otomatik olarak yenilenen bu paketin aylık ücreti ise 6 TL. Vodafone Yanımda uygulamasından hemen paketi satın alabilirsiniz. Bu paket RED 8-10-15-20 paketleri ile ücretsiz olarak gelmektedir.

Müzik Pass nedir? Nasıl kullanılır?

Vodafone Müzik Pass, Spotify, Karnaval gibi en popüler müzik uygulamarının internet limitinizden yemeden kullanmanıza olanak sağlayan pakettir. Her ay otomatik olarak yenilenen bu paketin aylık ücreti ise 6 TL. Vodafone Yanımda uygulamasından hemen paketi satın alabilirsiniz. Bu paket RED 10-15-20 paketleri ile ücretsiz olarak gelmektedir.

Sosyal Pass nedir? Nasıl kullanılır?

Vodafone Sosyal Pass, Facebook, Instagram, Twitter gibi en popüler sosyal medya uygulamarının internet limitinizden yemeden kullanmanıza olanak sağlayan pakettir. Her ay otomatik olarak yenilenen bu paketin aylık ücreti ise 18 TL. Vodafone Yanımda uygulamasından hemen paketi satın alabilirsiniz. Bu paket RED 15-20 paketleri ile ücretsiz olarak gelmektedir.

Video Pass nedir? Nasıl kullanılır?

Vodafone Video Pass, Youtube, İzlesene gibi en popüler sosyal medya uygulamarının internet limitinizden yemeden kullanmanıza olanak sağlayan pakettir. Her ay otomatik olarak yenilenen bu paketin aylık ücreti ise 25 TL. Vodafone Yanımda uygulamasından hemen paketi satın alabilirsiniz.

Sinan
Yazar: Sinan #editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

409 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.