Vodafone Red’e Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone, arkadaşını getirenlere bedava internet kampanyasının ardı arkası kesilmiyor. Vodafone Red kampanyasına bir yenisi daha eklendi, arkadaşını getir anında 15 GB bedava internet senin olsun. Vodafone bedava internet kampanyasından faydalanman için Red’li olman ve aynı zamanda arkadaşını Red tarifesine getirmen gerekiyor. Arkadaşını davet eden tüm aboneler; 15 GB ücretsiz internetin sahibi olacak.

Vodafone Red abonelerine özel hazırlanan kampanya kapsamında; arkadaşını Red aboneliğine davet eden tüm aboneler ücretsiz internet kampanyasından faydalanabilecek.

Vodafone Red’e Arkadaşını Getirene Bedava İnternet

Vodafone Red internet kampanyası ile 15 GB bedava internetin sahibi olmak için arkadaşını Red’e davet etmen yeterli olacaktır. Vodafone Red’e arkadaşını davet eden tüm aboneler bedava internet kazanıyor. 3 ay boyunca geçerli 15 GB internetin sahibi olmak için acele et, arkadaşını Red’li olmaya davet et ve hediyeni kap..

Vodafone Red’e Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone Red’e Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kazan

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden arkadaşını Vodafone Red tarifelerine davet etmesi ve daveti kabul eden arkadaşının Red’li olmasıyla birlikte hediyenin sahibi olacaktır. Davet edilmesiyle birlikte cep telefonuna davetiye linki gönderilecek, bu link üzerinden Red tarifelerinden birine geçmesi ile işlem tamamlanmış olacak.

Vodafone 15 GB Bedava İnternet

İşlemin tamamlanmasının ardından davet eden abonenin hesabına anında 3 ay geçerli 15 GB internet tanımlanacaktır. Bununla birlikte çeşitli hediyeler kazanacak ve aynı zamanda birçok kampanyadan da yararlanabilecek. Davet eden kişi; bedava internet ile birlikte aşağıdaki hediyeleri de kazanma hakkına sahip olacak.

  • Bedava 15 GB internet
  • Trendyol’ da 20 TL indirim çeki
  • Online alışverişlerde geçerli %15 indirim kuponu
  • Ücretsiz araç yıkama
  • Araç kiralamada %40 indirim hakkı
  • Ücretsiz araç dezenfeksiyon
  • Ücretsiz Havaist
  • Havaalanında ücretsiz Fast Track ve Lounge hizmeti hakkına sahip olması
  • Big Chefs’ te ücretsiz kahve ve indirimli kahvaltı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git