Vodafone Süpermarket Yanımda Kampanyası İle 10 GB Bedava İnternet

Vodafone-Supermarket-Yanimda-Kampanyasi.jpg

Vodafone Süpermarket Yanımda Kampanyası

Vodafone Süpermarket Yanımda Kampanyası İle 10 GB bedava internet hakkına sahip olmak için büyük fırsat başladı! Çeşitli kampanyalara ek olarak çıkarılan Süpermarket Yanımda Kampanyası, tüm Vodafone abonelerini yakından ilgilendiren en önemli kampanyalardan biri diyebiliriz. Pandemi dönemi boyunca abonelerine destek olmak isteyen operatör, şimdi ise süpermarket kampanyasını kullanıcılarına sundu.

Vodafone aboneleri süpermarket alışverişleri ile birlikte 10 GB ücretsiz internetin de sahibi olabilecek.

Vodafone Süpermarket Yanımda Kampanyası

Vodafone Süpermarket Yanımda ile 10 GB Bedava İnternet, tüm Vodafone abonelerini yakından ilgilendiren en kapsamlı kampanyalardan biri olduğunu söylemeliyiz. Vodafone abonesi olanların yararlanabileceği bu kampanya kapsamında, Süpermarket Yanımda uygulaması üzerinden yapılan alışverişe özel 10 GB ücretsiz internet hakkı verilecek..

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen tüm aboneler, süpermarket alışveriş işlemini gerçekleştirmeleri yeterli olacaktır. Yapılan ilk alışverişe özel olarak; 1 hafta geçerli 10 GB internet anında hatlarına tanımlanacak ve bununla birlikte 20 TL indirim hakkı da verilecektir. Hem 10 GB internetin hem de 20 TL indirimin sahibi olmak için tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş işlemini gerçekleştirmek gerekir.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler, öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarına indirmeleri gerekiyor. Uygulamanın indirilmesiyle birlikte içerisinde bulunan Vodafone Süpermarket Yanımda bölümünü ziyaret etmeleri yeterli olacaktır. Süpermarket Yanımda Kampanyası üzerinden 100 TL ve üzeri yapılacak alışverişe özel 10 GB internet ve 20 TL indirim anında kullanıcısını bulacak ve dilediği gibi kullanma hakkına da sahip olacaktır. Bu indirimlere ek olarak kampanya kapsamında “Vodafone Pay Kart” ile alışverişlerini gerçekleştiren ve bu alışveriş tutarını 150 TL üzerine çıkaran aboneler ise; 30 TL ekstra indirim kazanmış olacak.

Kazanılan 10 GB internet 1 hafta boyunca doyasıya kullanılabikecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git