Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone-Toplan-Gel-5-GB-Bedava-Internet-Kampanyasi.jpg

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone, yeni abonelerine özel hazırlamış olduğu bu kampanya ile abone sayısını artırmayı hedefliyor. Vodafone abonesi olmak isteyen herkes 5 GB internetin sahibi olabilecek ve bununla birlikte çeşitli hediyelerde kazanacaktır. Vodafone toplan gel 5 GB bedava internet kampanyası kullanıcılara neler sunuyor, hadi gelin hep birlikte inceleyelim.

Farklı operatörlerden ya da yeni gelecek abonelerine hediye internet vermeyi hedefleyen Vodafone, tüm yeni abonelere tam 5 GB internet veriyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler, numara taşıma yöntemi veya yeni hat almak ile hediyelerine kavuşabilecektir.

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet

Vodafone toplan gel 5 GB bedava internet kampanyası, adı üstünde grup olarak gelecek olan kullanıcıları hedef alıyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler, kendi aralarında grup oluşturması ve bu grup ile birlikte yeni hat almaları ya da numaralarını Vodafone operatörüne taşımaları gerekiyor. Toplu halde Vodafone’a gelmeleri ile birlikte 5 GB internetin ve Whatsapp, Spotify hediyesinin sahibi olacak.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin bir an önce başvurularını yapmaları gerekiyor. Stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatmak isteriz. Şartları doğru bir şekilde yerine getiren tüm Vodafone aboneleri; anında 5 GB bedava internetin sahibi olabilecek.

Kampanya Katılım Şartları

Vodafone 5 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için bazı şartların yerine getiriliyor olması gerekir. Kampanya detayları aşağıdaki gibidir..

  • Kampanyadan yararlanmak isteyenler; Vodafone faturalı hat başvurusundan sonra kendi aralarında grup oluşturmalıdır.
  • Grup işlemini başlatan abone, aile bireylerini veya arkadaşlarını Vodafone aboneliğine davet etmesi gerekir.
  • Daveti kabul ederek Vodafone aboneliğinin başlamasıyla birlikte bedava internet anında hesaplara tanımlanacaktır.

Yukarıdaki seçeneklerin yerine getirilmesiyle birlikte kampanyadan yararlanmış olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git