Freezone Paketleri İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
9 İÇERİK

Vodafone’un yeni sunmuş olduğu Saçma Güzel Tarifesiyle muhteşem avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu yeni tarife “sadece online’da”, “seç deği..

Uygun fiyata dakika, internet ve sms’in içerisinde olduğu bir paket arıyorsanız Faturasız Esnek Mini Tarifesi tam size göre. Faturasız Esnek Mini Tarif..

Vodafone Freezone, 25 yaşındaki gençler için yeni tarifesiyle fırsatlar sunuyor. 2011 senesinden beri gençler için konser, sinema, alışveriş ve birço..

Bu paket kullanıma kapatılmıştır. Üzülmeyin! Diğer Vodafone paketlerine BURADAN ulaşabilirsiniz. Vodafone’un gençler için hazırladığı olu..

Vodafone Freezone Paketleri kapsamında gençlere sunduğu paketlerden birisi de Cep Senle Ben paketi. Freezone Cep Senle Ben Paketi kapsamında faturalı hatla..

Vodafone’un Freezone ile genelde gençler için sunduğu paketlerden birisi de 11.000 SMS Paketi. Freezone’lulara sunulan 11.000 mesaj paketi kapsam..

Bu paket kullanıma kapatılmıştır. Üzülmeyin! Diğer Vodafone paketlerine BURADAN ulaşabilirsiniz. Vodafone’un Freezone Paketleri kapsamında sundu..

Vodafone’un Freezone kapsamında sunduğu Yeni Özgür İkili paket kullanıcılara sunuldu! Freezone dahilinde sunulan yeni Özgür İkili paketi sizlere..

Vodafone Paketlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda ise Vodafone’un internet paketi olan Facebook – Twitter Paketini sizlerle p..