Vodafone’un SuperBox’ı: RedBox Kampanya ve Fiyatları

vodafone-redbox-kampanya.jpg

Turkcell’in Superbox uygulamasının ardından Vodafone da Redbox uygulamasını sundu. Yeni nesil ev interneti sunan 4,5G teknolojili sistem, alt yapı ve port desteği beklemeden internete erişmenizi sağlıyor. İçerisinde bulunan data hattı ile internete bağlanan RedBox,  “Altyapı yok!” / “Port yok!” / “Fiber yok!” sloganı ile sunuluyor.

Direk model üzerinden internete bağlanmanıza olanak sağlayan yeni sistemi kısaca özetleyelim. Bu sistem ile herhangi bir alt yapı olmadan modemi fişe takarak internet sahibi olabiliyorsunuz. Modemin içerisinde bulunan data hattı sizi doğrudan internete bağlıyor. Böylece kablolama ve altyapı gibi bir sorununuz bulunmuyor. Üstelik elektrik alabileceğiniz her yerde çalıştırabilirsiniz.

Turkcell’de SuperBox, Vodafone’da RedBox olarak sunulan sistemin en büyük dezavantajı ise şebekenin az çektiği bir bölgede iseniz bağlantı hızınız oldukça düşüyor. Bu sebeple kırsal bölgeler, şebekenin zayıf olduğu alanlarda kullanımı zor olabiliyor.

RedBox Kampanya ve Fiyatları (Hoşgeldin Kampanyası)

Vodafone, RedBox için 3 farklı tarife sunuyor. 24 aylık taahhüdünüze karşılık 99,90 TL, 129,90 TL ve 169,90 TL olmak üzere 3 farklı kampanya mevcut.

  • RedBox 150 Kampanyası > 99,90 TL > 150 GB Kota
  • RedBox 200 Kampanyası > 129,9 TL > 200 GB Kota
  • RedBox Limitsiz Kampanyası > 169,90 TL > Sınırsız Kota

Belirtilen fiyatlar yeni kayıtlar için 24 aylık olarak kullanılıyor. Daha sonra ise aşağıdaki liste fiyatları geçerli.

RedBox 4.5G – 150 GB :
Tarifenin İndirimsiz Tutarı : 279,9 TL
İndirim Tutarı: 199 TL
Tarifenin İndirimli Tutarı: 80,9 TL

RedBox 4.5G – 200 GB :
Tarifenin İndirimsiz Tutarı : 309,9 TL
İndirim Tutarı : 199 TL
Tarifenin İndirimli Tutarı : 110,9 TL

RedBox 15 Mbps’e Kadar – Limitsiz :
Tarifenin İndirimsiz Tutarı : 349,9 TL
İndirim Tutarı : 199 TL
Tarifenin İndirimli Tutarı : 150,9 TL

Kampanya kapsamında herhangi bir aktivasyon ücreti bulmakta mıdır?

Redbox’a Hoşgeldin kampanya ücretine ek olarak, Taahhüt Süresi’nin ilk 12 aylık fatura döneminde, 79 TL (YetmişdokuzTürkLirası) yeni tesis özel iletişim vergisinin aylık 6,58 TL (AltıTürkLirasıEllisekizKuruş) olarak, 34,15 TL (OtuzdörtTürklirasıOnbeşKuruş) ’lik telsiz ruhsatname ücretinin aylık 2,85 TL (İkiTürkLirasıSeksenbeşKuruş) olarak eşit taksitler halinde faturama yansıtılacaktır; aylık 2,85 TL (İkiTürkLirasıSeksenbeşKuruş) telsiz kullanım ücretinin ise abonelik süresince her fatura döneminde faturaya yansıtılır.

Taahhüt sürem dolmadan kampanyadan ayrılmak istediğimde ödemem gereken tutar ne olacak?

Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan Data Hattı ile hiçbir şekilde Taahhütname’de belirtilen koşullar haricinde başka bir Kampanya’ya katılamazlar ve kampanyadan yararlanılan süre boyunca, kampanya kapsamında tarafımıza teslim edilen Cihaz üzerinden sabit ses hizmeti alamayacaklardır, abonelerin hatlarının herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda Abone’nin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.

Kampanyalardan nasıl faydalanırım, başvuru nasıl yaparım?

Bunun için ise Vodafone Cep Destek noktalarına başvurmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git