• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

WhatsApp, Android Sürümünü Yeniliyor!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Android kullanıcıları için güncellenerek yeni özellikler sunmaya hazırlanıyor. Test süreci devam eden güncelleme ile birlikte uygulamaya 4 ayrı özellik eklenecek.

Yayınlanacak dört özellikten biri engellenen kişileri kapsıyor. Listenizde engellediğiniz biri varsa engellenen kişiler bölümüne girmeye gerek kalman adının üstünde parmağınızı basılı tutup engelini kaldırabileceksiniz.

İkinci yenilik ise iOS kullanıcılarının bildiği özelliklerden biri. Davet linki özelliği ile grup sohbetlerinde bir kişiyi bu link sayesinde kolayca ekleyebileceksiniz.

Bir diğer özellik de raporlamak için salla özelliği. İsmi biraz garip olan bu özellik ile telefon sallanarak WhatsApp’ta yaşanan bir sorunu hızlıca bildirmiş olacaksınız.

Son özellik ise yönetici ayarları gibi bir yeniliğin WhatsApp’a geliyor olması. Bu sayede bir grup kurduğunuzda birden fazla özelleştirme yapabilir, istediğiniz kişilere toplu mesaj gönderebilirsiniz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.