• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

WhatsApp Beta Yayınlandı!

WhatApp, iOS için yeni bir güncelleme yayınlayarak Beta sürümünü kullanıcılara sundu. WhatsApp v2.12.5.16 sürümü, birçok yeniliği de beraberinde getirdi.

En popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, yeni Beta sürümünü yayınlayacağının haberini bir süre önce vermişti. Beta sürümü ilk olarak geliştiriciler için yayınlanmıştı. Şimdi de iOS kullanıcıları için yayınlandı.

Yeni özellikler dikkat çekiyor

Yeni Beta sürümüyle beraber birkaç özellik de kendisini gösteriyor. En dikkat çeken özelliklerden biri de bildirim sesinin kişiselleştirilebilmesi. Böylece WhatsApp’ta istediğiniz kişiye özel olarak bildirim sesi seçebileceksiniz. Böylelikle bildirim sesinden kimin mesaj attığını anlayabileceksiniz. Kişiye özel bildirim sesinin yanı sıra, her kişiye ayrı arka plan da koyabileceksiniz.

Tüm bu yeniliklerin dışında bütün mesajları tek hareketle “okundu” olarak işaretleme özelliği de geldi. Bir de artık gelen mesajı açmadan, bildirim merkezinden okuyup yanıtlayabileceksiniz. WhatsApp’ın yenilikleri bunlarla da sınırlı değil. Önceden sadece grup mesajlarında geçerli olan sessize alma özelliği, bundan sonra teke tek konuşmalarda da geçerli olacak. Ayrıca fotoğraf yollarken konuşmada düzenleme seçeneği de yer alacak.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

520 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.