WhatsApp Grupları Artık 256 Kişi Kabul Edecek

whatsapp.jpg

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın, Facebook tarafından satın alındıktan sonra büyümesi ve gelişmesi durdurulamıyor. Bu kez toplu mesajlaşma özelliğini kullanan insanları etkileyen önemli bir güncelleme geliyor. WhatsApp 2.12.437 sürümü ile artık 256 kişilik WhatsApp grup konuşmalarına izin veriyor.

WhatsApp 256 Kişi

Açıkçası 256 kişi ile birden nasıl konuşacağınızı biz bilemeyiz. Ancak eskiden 100 kişi ile sınırlı olan WhatsApp grup konuşmasının artık 256’ya çıkarılması herkesi ilgilendiren bir konu. Henüz Beta sürecinde olan uygulamanın bu özelliğini denemek istiyorsanız Play Store’dan uygulama sayfasına girerek Beta sürecine katıl seçeneğine tıklayabilirsiniz. Böylece telefonunuza bambaşka bir WhatsApp APK’sı inecek ve Beta sürecine katılmış olacaksınız.

Geçtiğimiz günlerde WhatsApp’ın 0,99 dolarlık yıllık ücretini de kaldırmasından sonra böylesine büyük bir adımı daha atması, akıllara “acaba sırada ne var?” sorularını getirmeye başladı. 2014 Ekim ayında 21,8 milyar dolarlık fiyatıyla Facebook’a satılan uygulamanın 256 kişiyle aynı anda konuşma özelliğini ne kadar kullanmak istersiniz orasını bilemeyiz. Ancak denemek isterseniz, siz yine de bir Beta sürümüne bakın deriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git