• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

WhatsApp Güncellemesi İle Gelen Yenilikler!

WhatsApp, son olarak iOS için güncellendi ve bazı yeni özellikler de kullanıcılar için sunulmuş oldu. Herkesin uzun zamandır kullandığı bir özellik geliştirilerek daha kullanışlı hale getirildi. WhatsApp üzerinden gönderilen YouTube videoları, bir başka güncelleme sayesinde uygulamadan çıkmadan izlenmeye başlamıştı. Böylelikle video izlemek daha hızlı ve pratik bir hal almıştı.

Zaman konusunda büyük önem taşıyan bu özellik, eski cihazlarda bile kullanılıyordu. Genellikle WhatsApp’ın yayınladığı birçok özellik eleştiri yağmuruna tutulurken, bu defa hemen hemen herkesin beğenisini kazanmayı başarmıştı.

Daha Pratik Ve Daha Hızlı

Uygulamanın en kullanışlı özelliklerinden biri olmasıyla birlikte WhatsApp, bu özelliğini daha da geliştirmeye karar verdi. Bu nedenle ilk olarak iOS için yeni güncelleme yayınladı ve uygulamayı kullananlar artık Instagram veya Facebook üzerinden paylaştıkları videoları da YouTube’da olduğu gibi WhatsApp üzerinden izleme imkanı sundu. Bu özelliğin de büyük beğeni kazanacağı tahmin edilse de Android için ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.